Gå til hovedindhold

AXAGON BUCM32-CM10AB USB‑C til USB‑C kabel 3.2 Gen 2x2 100 W PD - Sort 1 m

AXAGONComputer – tilbehørEAN: 8595247905970
Pris fra 72 krtil 119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 71 kr 30. maj

Sammenlign priser på AXAGON BUCM32-CM10AB USB‑C til USB‑C kabel 3.2 Gen 2x2 100 W PD - Sort 1 m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Axagon BUCM32-CM10AB USB-C 3.2 Gen 2x2 100W PD Sort 1m
72 kr
Til butik
Axagon BUCM32-CM10AB USB-C 3.2 Gen 2x2 100W PD Sort 1m billede

Produktinformation

AXAGON BUCM32-CM10AB - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - USB 3.2 Gen 2x2 - 20 V - 5 A - 1 m - USB Power Delivery (100 W), 4K60 Hz support, 1080p240Hz (1920 x 1200) support, 2K120 Hz (2560 x 1440) support, op til 20 Gbps datatransferhastighed - sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: AXAGON
Artikel nr.: BUCM32-CM10AB
EAN: 8595247905970
Varenr.: 999845310
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AXAGON BUCM32-CM10AB - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1 m
98 kr
Til butik
AXAGON BUCM32-CM10AB - USB-C cable - 24 pin USB-C to 24 pin USB-C - 1 m billede

Produktinformation

USB-kabel, 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han), USB 3.2 Gen 2x2, 20 V, 5 A, 1 m, USB Power Delivery (100 W), 4K60 Hz support, 1080p240Hz (1920 x 1200) support, 2K120 Hz (2560 x 1440) support, op til 20 Gbps datatransferhastighed, sort

Produktspecifikationer

Mærke: AXAGON
Kategori: USB kabel
Artikel nr.: BUCM32-CM10AB
EAN: 8595247905970
Varenr.: 3458063
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
AXAGON BUCM32-CM10AB USB‑C til USB‑C kabel 3.2 Gen 2x2 100 W PD - Sort 1 m
99 kr
Til butik
AXAGON BUCM32-CM10AB USB‑C til USB‑C kabel 3.2 Gen 2x2 100 W PD - Sort 1 m billede

Produktinformation

AXAGON BUCM32-CM10AB - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - USB 3.2 Gen 2x2 - 20 V - 5 A - 1 m - USB Power Delivery (100 W), 4K60 Hz support, 1080p240Hz (1920 x 1200) support, 2K120 Hz (2560 x 1440) support, op til 20 Gbps datatransferhastighed - sortGenereltAfskærmningsmateriale: MetalAWG American Wire Gauge: 22/32Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: USB Power Delivery (100 W)4K60 Hz support1080p240Hz (1920 x 1200) support2K120 Hz (2560 x 1440) supportop til 20 Gbps datatransferhastighedOFC (Oxygen Free Copper)Quick Charge 2.0Power Delivery 2.0 (PD 2.0) technologyHDR supportQuicFarve: SortKabel længde: 1 mKappemateriale: Termoplastisk elastomer (TPE) / nylon flettedeTeknologi: Tripel-afskærmetType: USB Type-C kabelVurderet spænding: 20 VVurderet strøm: 5 AYdre diameter: 5 mmForbindelseForbindelsesled: 24 pin USB-C - hanStikforbindelse (anden ende): 24 pin USB-C - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: USB 3.2 Gen 2x2...

Produktspecifikationer

Mærke: Axagon
Kategori: Kabler
Vægt: 0.05g
EAN: 8595247905970
Varenr.: 2098316
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Axagon BUCM32-CM10AB USB-C 3.2 Gen 2x2 100W PD Sort 1m
119 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
AXAGON BUCM32-CM10AB USB‑C til USB‑C kabel 3.2 Gen 2x2 100 W PD - Sort 1 m
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXAGON BUCM32-CM10AB USB‑C til USB‑C kabel 3.2 Gen 2x2 100 W PD - Sort 1 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXAGON BUCM32-CM10AB USB‑C til USB‑C kabel 3.2 Gen 2x2 100 W PD - Sort 1 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK72 kr72 krKøb
2Proshop DK98 kr137 krKøb
3Boligcenter DK99 kr99 krKøb
4Ultrashop119 kr119 krKøb
5Vivas DK119 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AXAGON BUCM32-CM10AB USB‑C til USB‑C kabel 3.2 Gen 2x2 100 W PD - Sort 1 m

PriceData har fulgt prisen på AXAGON BUCM32-CM10AB USB‑C til USB‑C kabel 3.2 Gen 2x2 100 W PD - Sort 1 m i 146 dage. Laveste pris i perioden er 71 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 72 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for AXAGON BUCM32-CM10AB USB‑C til USB‑C kabel 3.2 Gen 2x2 100 W PD - Sort 1 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for AXAGON BUCM32-CM10AB USB‑C til USB‑C kabel 3.2 Gen 2x2 100 W PD - Sort 1 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202672 kr1 kr (1%)
30. maj 202671 kr2 kr (3%)
29. maj 202673 kr1 kr (1%)
26. maj 202674 kr6 kr (8%)
25. maj 202680 kr6 kr (8%)
24. maj 202674 kr10 kr (12%)
23. maj 202684 kr7 kr (9%)
16. maj 202677 kr3 kr (4%)
15. maj 202674 kr1 kr (1%)
12. maj 202673 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret