Gå til hovedindhold

AXAGON Aktyvus kabelis | USB-C prie DisplayPort | 1,8 m

AXAGONEAN: 8595247905314
Pris fra 107 krtil 120 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 13 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 92 kr 11. mar.

Sammenlign priser på AXAGON Aktyvus kabelis | USB-C prie DisplayPort | 1,8 m og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Axagon RVC-DPC USB-C -> DisplayPort 1,8m
107 kr
Til butik
Axagon RVC-DPC USB-C -> DisplayPort 1,8m billede

Produktinformation

Axagon RVC-DPC. Kabellængde: 1,8 m, Stik 1: USB Type-C, Stik 2: DisplayPort. Compliance-certifikater: RoHS, Certificering: CE. Vægt: 71 g. Pakkebredde: 180 mm, Pakkedybde: 90 mm, Pakkehøjde: 30 mm. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: AXAGON
Artikel nr.: RVC-DPC
EAN: 8595247905314
Varenr.: 997113459
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AXAGON Aktyvus kabelis | USB-C prie DisplayPort | 1,8 m
120 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXAGON Aktyvus kabelis | USB-C prie DisplayPort | 1,8 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXAGON Aktyvus kabelis | USB-C prie DisplayPort | 1,8 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK107 kr107 krKøb
2CS MEGASTORE DK120 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AXAGON Aktyvus kabelis | USB-C prie DisplayPort | 1,8 m

PriceData har fulgt prisen på AXAGON Aktyvus kabelis | USB-C prie DisplayPort | 1,8 m i 180 dage. Laveste pris i perioden er 92 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 107 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for AXAGON Aktyvus kabelis | USB-C prie DisplayPort | 1,8 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for AXAGON Aktyvus kabelis | USB-C prie DisplayPort | 1,8 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026107 kr2 kr (2%)
22. maj 2026105 kr2 kr (2%)
15. maj 2026107 kr3 kr (3%)
13. maj 2026104 kr11 kr (12%)
12. maj 202693 kr1 kr (1%)
11. mar. 202692 kr15 kr (14%)
27. feb. 2026107 kr14 kr (15%)
6. dec. 202593 kr1 kr (1%)
4. dec. 202594 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret