Gå til hovedindhold

Avene Avène Brightening Soothing Mask 50 ml.

AveneMasker og peels til hudplejeEAN: 3282770392357
Pris fra 139 krtil 153,38 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 14,38 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 118 kr 20. maj

Sammenlign priser på Avène Brightening Soothing Mask 50 ml. og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Avène Brightening Soothing Mask 50 ml.
139 kr
Til butik
Avène Brightening Soothing Mask 50 ml. billede

Produktinformation

Avène Brightening Soothing Mask 50 ml. Lysnende pleje. Øjeblikkelig ro. Forkæl sensitiv hud med et øjebliks dyb velvære. Avène Brightening Soothing Mask er en nærende og beroligende ansigtsmaske, der både dulmer huden og tilfører fornyet glød. Perfekt til hud, der føles træt, irriteret eller mangler udstråling. Formuleret med Avènes ikoniske termalkildevand og milde lysnende ingredienser, virker masken både udjævnende og fugtgivende. Huden føles øjeblikkeligt beroliget, fugtmættet og mere ensartet i tone - uden at kompromittere hudens naturlige balance. Med sin cremede, behagelige tekstur smelter masken ind i huden og efterlader den blød, afslappet og synligt mere strålende. Ideel til sensitiv hud, der længes efter glød - uden irritation.

Produktspecifikationer

Mærke: Avène
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3282770392357
EAN: 3282770392357
Varenr.: 3396462
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Avene Soothing Radiance Mask 50 ml
151 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Avene Soothing Hydrating Mask 50 ml
-25%153,38 kr
Før 204,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Avene Soothing Hydrating Mask 50 ml billede

Produktinformation

Avène Soothing Hydrating Mask er en fugtgivende og beroligende ansigtsmaske til træt (nedadgående træk og trist teint), ukomfortabel og dehydreret sensitiv hud. Den genopbygger naturlig skønhed for selv den mest sensitive hud. Denne maske er beriget med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Avene
Kategori: Skin Care Masks & Peels
EAN: 3282770392357
Varenr.: 111697

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Avène Brightening Soothing Mask 50 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Avène Brightening Soothing Mask 50 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK139 kr178 krKøb
2Teknikproffset DK151 kr200 krKøb
3NiceHair.dk153,38 kr153,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Avène Brightening Soothing Mask 50 ml.

PriceData har fulgt prisen på Avène Brightening Soothing Mask 50 ml. i 179 dage. Laveste pris i perioden er 118 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 204,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Avène Brightening Soothing Mask 50 ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Avène Brightening Soothing Mask 50 ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026139 kr7 kr (5%)
27. maj 2026132 kr4 kr (3%)
23. maj 2026128 kr10 kr (8%)
20. maj 2026118 kr1 kr (1%)
19. maj 2026119 kr20 kr (14%)
12. maj 2026139 kr6 kr (5%)
27. apr. 2026133 kr6 kr (4%)
23. apr. 2026139 kr2,66 kr (2%)
18. apr. 2026136,34 kr8,34 kr (7%)
2. apr. 2026128 kr5,28 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret