Gå til hovedindhold

AVK anboringsbøjle 110 mm x 1.1/4''. PN16. A2 bolte. Duktiljern

AVKSanitetEAN: 5706231059927
Pris fra 585 krtil 882,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 297,5 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 570 kr 9. apr.

Sammenlign priser på AVK anboringsbøjle 110 mm x 1.1/4''. PN16. A2 bolte. Duktiljern og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 585 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AVK anboringsbøjle 110 mm x 1 1/4"
585 kr
Til butik
AVK anboringsbøjle 110 mm x 1 1/4" billede

Produktinformation

Anboringsbøjle til PE- og PVC-rør, til vand og spildevand, tilmax. 70° C gsmiddel. AVK anboringsbøjler er lette at montere, vedligeholdelsesfrie og designet til lang levetid. En stor profileret gummipakning af drikkevandsgodkendt EPDM-gummi sikrer en tæt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: AVK
Kategori: Rør & fittings
EAN: 5706231059927
Varenr.: 063443105
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
AVK anboringsbøjle 110 mm x 1.1/4´´. PN16. A2 bolte. Duktiljern
595 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anboringsbøjle 110mm x 11/4 - A2 bolte. AVK
596 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Avk Anboringsbøjle avk 110 mm x 11/4 sb
600 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
AVK anboringsbøjle 110 mm x 1 1/4"
605 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
AVK anboringsbøjle 110 mm x 1 1/4"
-15%619 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AVK 110 mm x 1.1/4" anboringsbøjle duktiljern, PN16
709,79 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
AVK 110 mm x 1.1/4 anboringsbøjle duktiljern, PN16
754,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
AVK anboringsbøjle 110 mm x 1.1/4''. PN16. A2 bolte. Duktiljern
882,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AVK anboringsbøjle 110 mm x 1.1/4''. PN16. A2 bolte. Duktiljern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AVK anboringsbøjle 110 mm x 1.1/4''. PN16. A2 bolte. Duktiljern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS585 kr585 krKøb
2Elvvs.dk595 kr595 krKøb
3CS MEGASTORE DK596 kr635 krKøb
4Proshop DK600 kr639 krKøb
5BilligVVS DK605 kr605 krKøb
6CompletVVS619 kr619 krKøb
7EL-GROSSISTEN709,79 kr709,79 krKøb
8VVS.dk754,75 kr754,75 krKøb
9vvsfittings.dk882,5 kr882,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AVK anboringsbøjle 110 mm x 1.1/4''. PN16. A2 bolte. Duktiljern

PriceData har fulgt prisen på AVK anboringsbøjle 110 mm x 1.1/4''. PN16. A2 bolte. Duktiljern i 177 dage. Laveste pris i perioden er 557 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 585 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 570 kr.

Den nuværende pris på 585 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for AVK anboringsbøjle 110 mm x 1.1/4''. PN16. A2 bolte. Duktiljern. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for AVK anboringsbøjle 110 mm x 1.1/4''. PN16. A2 bolte. Duktiljern de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026585 kr15 kr (3%)
9. apr. 2026570 kr1 kr (0%)
7. jan. 2026569 kr12 kr (2%)
9. dec. 2025557 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret