Gå til hovedindhold

Avivir Aloe Vera Juice Naturel, 1 L

AvivirFitness og ernæringEAN: 5708751981221
Pris fra 169 krtil 249,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 80,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 5. maj

Sammenlign priser på Avivir Aloe Vera Juice Naturel, 1 L og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Core Nutrition DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Avivir Aloe Vera Juice Naturel, 1 L
169 kr
Til butik
Avivir Aloe Vera Juice Naturel, 1 L billede

Produktinformation

Avivir Aloe Vera Juice er et fleksibelt, flydende tilskud, der indeholder 99,7% ægte gel fra aloe vera-planten. Aloe vera tages som et tilskud for bl.a. at opretholde normale slimhinder, en fugtig hud og et normalt fungerende immunsystem. Avivir Aloe Vera Juice er uden tilsat sukker og smag og tages som et dagligt tilskud for at give kroppen de rigtige forudsætninger til at holde sig frisk og sund. Derudover er produktet bæredygtigt udviklet uden sprøjtemidler.

Produktspecifikationer

Mærke: Avivir
Kategori: Næring & Greens
Størrelse: 1 L
Artikel nr.: 75869
EAN: 5708751981221
Varenr.: 75869
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Avivir Aloe Vera Juice Naturel, 1 L
169 kr
Til butik
Avivir Aloe Vera Juice Naturel, 1 L billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Avivir
Kategori: Næring & Greens
Størrelse: 1 L
Artikel nr.: 75869
EAN: 5708751981221
Varenr.: 75869
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
AVIVIR Drikke Aloe Vera, 1000ml.
200,95 kr
Til butik
AVIVIR Drikke Aloe Vera, 1000ml. billede

Produktinformation

Avivir er den originale Drikke Aloe Vera med ACTIValoe, som er udvundet af bladgelen fra friske Aloe Vera planter (Aloe Vera L. også kaldet Aloe Barbadensis M.) og dyrket uden anvendelse af sprøjtemidler eller kunstgødning. ACTIValoe er fremstillet efter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: AVIVIR
Kategori: Aloe vera
EAN: 5708751981221
Varenr.: 3469
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Avivir Drikke Aloe Vera 1l
-10%224,95 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Avivir Drikke Aloe Vera (1000 ml)
249,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
AVIVIR Aloe Vera Drik - 1 liter
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Avivir Aloe Vera Juice Naturel, 1 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Avivir Aloe Vera Juice Naturel, 1 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Core Nutrition DK169 kr169 krKøb
2Healthwell DK169 kr169 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk200,95 kr200,95 krKøb
4Helsegrossisten.dk224,95 kr224,95 krKøb
5Made4men Danmark249,95 kr249,95 krKøb
6Duft og Natur249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Avivir Aloe Vera Juice Naturel, 1 L

PriceData har fulgt prisen på Avivir Aloe Vera Juice Naturel, 1 L i 28 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Avivir Aloe Vera Juice Naturel, 1 L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Avivir Aloe Vera Juice Naturel, 1 L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026169 kr34 kr (25%)
5. maj 2026135 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret