Gå til hovedindhold

Avivir Aloe Vera Gel Repair 98% • 150 ml.

AvivirPersonlig plejeEAN: 5708751970935
Pris fra 69 krtil 124,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 55,95 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Avivir Aloe Vera Gel Repair 98% • 150 ml. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Avivir aloe vera gel repair 150ml
69 kr
Til butik
Avivir aloe vera gel repair 150ml billede

Produktinformation

Avivir aloe vera gel repair 150ml Aloe Vera Gel giver lindring og virker genopbyggende ved solskoldet hud, insektbid, smårifter, røde haler og andre hudirritationer. Produktspecifikationer • 98% økologisk aloe vera • Parfumefri, parabenfri

Produktspecifikationer

Kategori: Krop
EAN: 5708751970935
Varenr.: 5708751970935
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
AVIVIR Aloe Vera Gel Repair, 150ml.
100,95 kr
Til butik
AVIVIR Aloe Vera Gel Repair, 150ml. billede

Produktinformation

Svanemærket AVIVIR Aloe Vera Gel er uparfumeret og indeholder 98 % økologisk Aloe vera. Gelen køler, giver lindring og virker genopbyggende ved solskoldet hud, insektbid, smårifter, røde haler og andre hudirritationer. Den kan anvendes af børn og voksne.

Produktspecifikationer

Mærke: AVIVIR
Kategori: Avivir Aloe Vera
EAN: 5708751970935
Varenr.: 4156
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Aloe Vera Gel 98 % - 150 ml - Avivir
112 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
-10%112,95 kr
Før 124,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aloe Vera gel, Avivir, 150 ml, uden parfume
114 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Avivir Aloe Vera Gel 98% (150 ml)
124,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
AVIVIR Aloe Vera Gel Repair - 150 ml.
124,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Avivir Aloe Vera Gel Repair 98% • 150 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Avivir Aloe Vera Gel Repair 98% • 150 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix69 kr69 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk100,95 kr100,95 krKøb
3Økologisk-Supermarked112 kr112 krKøb
4Helsegrossisten.dk112,95 kr112,95 krKøb
5CS MEGASTORE DK114 kr153 krKøb
6Made4men Danmark124,95 kr124,95 krKøb
7Duft og Natur124,95 kr124,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Avivir Aloe Vera Gel Repair 98% • 150 ml.

PriceData har fulgt prisen på Avivir Aloe Vera Gel Repair 98% • 150 ml. i 84 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 100,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Avivir Aloe Vera Gel Repair 98% • 150 ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Avivir Aloe Vera Gel Repair 98% • 150 ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202669 kr31,95 kr (32%)
17. maj 2026100,95 kr31,95 kr (46%)
3. maj 202669 kr20 kr (22%)
1. maj 202689 kr20 kr (29%)
20. apr. 202669 kr20 kr (22%)
1. apr. 202689 kr20 kr (29%)
11. mar. 202669 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret