Gå til hovedindhold

Marvel Avengers - Iron Man Titan V2 Figur - 30 Cm - Hasbro G2770

MarvelActionfigurerEAN: 5010996359940
Pris fra 91 krtil 129,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 38,95 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Avengers - Iron Man Titan V2 Figur - 30 Cm - Hasbro G2770 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Marvel Avengers Evergreen Titan Iron Man
91 kr
Til butik
Marvel Avengers Evergreen Titan Iron Man billede

Produktinformation

Marvel tilbyder en spændende Iron Man-actionfigur til unge superheltefans. 28 cm høj actionfigur 11 ledpunkter Klassisk Marvel-design Velegnet til alderen 4 år og opefter Perfekt til leg og fremvisning

Produktspecifikationer

Mærke: Marvel
Kategori: Figur
Artikel nr.: G27705X00
EAN: 5010996359940
Varenr.: 3464316
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Avengers Titan Figure 30 cm V2 - Iron Man
93 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
AVENGERS Titan-figur 30 cm V2 – Iron Man (338-2770)
110 kr
Til butik
AVENGERS Titan-figur 30 cm V2 – Iron Man (338-2770) billede

Produktinformation

Slip Marvel-universets kræfter løs med denne, Iron Man-figur fra Titan Hero-serien, fra, AVENGERS, . Med en imponerende højde på 30 cm vækker denne detaljerede actionfigur den legendariske Tony Stark til live, klar til at tage kampen op mod enhver skurk, der vover at udfordre ham. Denne Iron Man-figur er perfekt til både unge fans og samlere og er et must-have til enhver superheltsamling. Egenskaber: Ikonisk design: Denne figur gengiver Iron Mans klassiske røde og guldfarvede rustning i imponerende detaljer, der afspejler den højteknologiske glans og det slanke design, som fans er kommet til at elske. Bevægelige lemmer: Med flere ledpunkter giver denne figur mulighed for dynamiske stillinger og actionfyldt leg. Uanset om det er at flyve gennem luften eller kæmpe mod fjender, er Iron Man klar til ethvert eventyr. Holdbar konstruktion: Denne figur er fremstillet af materialer af høj kvalitet og er bygget til at modstå intense legesessioner, hvilket sikrer, at den forbliver en favorit i mange år fremover. Mål: Med en højde på 30 cm har denne figur den perfekte størrelse til både leg og udstilling. Den imponerende størrelse gør den til et fremtrædende stykke i enhver samling. Fantasi-leg: Fremme kreativiteten og historiefortællingen med denne Iron Man-figur. Børn kan genskabe deres yndlingsscener fra filmene eller opfinde nye eventyr, hvilket fremmer fantasien og fortællerevnerne. Uanset om de slår sig sammen med andre AVENGERS eller kæmper mod berygtede skurke, er mulighederne uendelige. Den perfekte gave: Leder du efter en gave til en ung superheltefan? Denne Iron Man-figur er ideel til fødselsdage, helligdage eller bare fordi. Det er en fantastisk måde at introducere børn til Marvels verden og inspirere til en livslang kærlighed til superhelte. Saml dem alle: AVENGERS Titan Hero-serien tilbyder et bredt udvalg af figurer fra Marvel-universet. Saml dem alle for at sammensætte dit eget team af helte og skabe episke kampe lige derhjemme. Hver figur sælges separat. Sikkerhedsoplysninger: Denne figur er designet med sikkerhed for øje og er velegnet til børn fra 4 år og opefter. Overvåg altid legen for at sikre en sikker og sjov oplevelse. Bring spændingen fra Marvel-universet hjem med Iron Man-figuren fra Titan Hero-serien "AVENGERS". Uanset om den er til leg eller udstilling, er den en heroisk tilføjelse til enhver samling. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: AVENGERS
Kategori: Figurer, miniaturer og tilbehør
EAN: 5010996359940
Varenr.: D37481
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Marvel Avengers Actionfigur - 30 cm - Titan - Iron Man
129,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Avengers - Iron Man Titan V2 Figur - 30 Cm - Hasbro G2770
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Avengers - Iron Man Titan V2 Figur - 30 Cm - Hasbro G2770 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Avengers - Iron Man Titan V2 Figur - 30 Cm - Hasbro G2770 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK91 kr130 krKøb
2CS MEGASTORE DK93 kr132 krKøb
3Teknikproffset DK110 kr159 krKøb
4Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb
5Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Avengers - Iron Man Titan V2 Figur - 30 Cm - Hasbro G2770

PriceData har fulgt prisen på Avengers - Iron Man Titan V2 Figur - 30 Cm - Hasbro G2770 i 130 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 130 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 91 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Avengers - Iron Man Titan V2 Figur - 30 Cm - Hasbro G2770. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Avengers - Iron Man Titan V2 Figur - 30 Cm - Hasbro G2770 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202691 kr16 kr (21%)
1. maj 202675 kr1 kr (1%)
26. apr. 202674 kr2 kr (3%)
25. apr. 202676 kr14 kr (16%)
17. mar. 202690 kr1 kr (1%)
2. mar. 202691 kr37 kr (29%)
28. feb. 2026128 kr1 kr (1%)
27. feb. 2026129 kr1 kr (1%)
25. feb. 2026130 kr2 kr (2%)
24. feb. 2026128 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret