Gå til hovedindhold

Australian Bodycare Intim barbergel mod røde knopper — Barbergel til intimbarbering modvirker indgroede hår - 100 ml

Australian BodycareDouche og vask til kvinderAntibakteriel tea tree oilIntimbarberingEAN: 5709455007026

Klar barbergel med australsk tea tree oil til skånsom intimbarbering. Modvirker bakterier og reducerer risikoen for barberknopper og indgroede hår. Læs mere

Pris fra 74,95 krtil 101 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 26,05 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 68,8 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Intim barbergel mod røde knopper — Barbergel til intimbarbering modvirker indgroede hår - 100 ml og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74.95 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Australian Bodycare Intim Shave Shaving Gel, 100 ml.
-25%74,95 kr
Før 100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Australian Bodycare Intim Shave 100 ml
-25%74,95 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Australian Bodycare Intim Shave (100 ml)
-25%74,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Australian bodycare tea tree oil intim shave shaving gel against red spots 100ml
79 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Australian Bodycare Intim Shave 100 ml
89 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Australian Bodycare Intim Shave Shaving Gel To Avoid Red Spots After Intimate Shaving - 100 ml
89 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Australian Bodycare Intim Shave, 100ml
93,64 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Australian BodyCare - Tea Tree Oil Intim Shave - 100 ml
99 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Australian Bodycare Intim Shave 100 ml
99 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Australian Bodycare Intim Shave 100 ml.
99,95 kr
Til butik
Gå til Australian Bodycare
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Intim barbergel mod røde knopper — Barbergel til intimbarbering modvirker indgroede hår - 100 ml
99,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Intim Shave - Australian Bodycare - 100 ml.
99,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Intim Shave - 100 ml - Australian Bodycare
101 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intim barbergel mod røde knopper — Barbergel til intimbarbering modvirker indgroede hår - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Intim barbergel mod røde knopper — Barbergel til intimbarbering modvirker indgroede hår - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop74,95 kr74,95 krKøb
2NiceHair.dk74,95 kr74,95 krKøb
3Made4men Danmark74,96 kr74,96 krKøb
4Hobbix79 kr79 krKøb
5Beautycos DK89 kr118 krKøb
6NordicFeel DK89 kr89 krKøb
7Ren-velvaereshop.dk93,64 kr93,64 krKøb
8BilligParfume.dk99 kr99 krKøb
9Lyko DK99 kr99 krKøb
10Helsegrossisten.dk99,95 kr99,95 krKøb
11Australian Bodycare99,95 kr99,95 krKøb
12Duft og Natur99,95 kr99,95 krKøb
13Økologisk-Supermarked101 kr101 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Australian Bodycare Intim Shave 100 ml

Australian Bodycare

Klar barbergel med australsk tea tree oil til skånsom intimbarbering. Modvirker bakterier og reducerer risikoen for barberknopper og indgroede hår.

• intim barbergel
• tea tree barbering
• intimpleje
• barberknopper forebyggelse
• Australian Bodycare
• klar barbergel
• vegansk barbering
• Intimbarbering
• Antibakteriel tea tree oil

Beskrivelse

Australian Bodycare Intim Shave er en gennemsigtig barbergel specielt udviklet til intimbarbering med naturlig australsk tea tree oil. Produktet modvirker bakterier på hudens overflade og minimerer risikoen for barberknopper, indgroede hår, skægpest og rødme. Den klare gel giver overblik under barbering og sikrer præcision. Tea tree oilen har antibakteriel virkning og beroligende egenskaber, som holder huden sund og ren efter barberingen. Gelen er drøj i brug - kun et tyndt lag er nødvendigt. Dermatologisk testet, pH-reguleret til intim brug og 100% vegansk. Perfekt til alle som ønsker skånsom og effektiv intimbarbering uden efterfølgende irritation.

Specifikationer

Formål:Intimbarbering
Hudtype:Alle hudtyper
Volumen:100 ml
pH-værdi:Reguleret til intim brug
Egenskaber:Antibakteriel, fugtgivende, beroligende
Konsistens:Klar gennemsigtig gel
Certificering:Dermatologisk testet, 100% vegansk
Hovedingredienser:Tea Tree Oil, Glycerin, 4-Terpineol

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Hvordan bruges Australian Bodycare Intim Shave korrekt?

Vask intimområdet grundigt, påfør et tyndt lag gel og lad det virke i 1 minut. Barbér i hårenes groretning og skyl med lunkent vand. Afslut gerne med en beroligende balm.

Kan produktet bruges til alle hudtyper?

Ja, Australian Bodycare Intim Shave er dermatologisk testet og pH-reguleret til intim brug. Den er velegnet til alle hudtyper og er 100% vegansk.

Hvad gør tea tree oil ved intimbarbering?

Tea tree oil har naturlige antibakterielle egenskaber som modvirker bakterier på hudens overflade. Dette reducerer risikoen for barberknopper, indgroede hår og rødme efter barbering.

Hvor længe holder en tube på 100 ml?

Produktet er meget drøjt i brug da kun et tyndt lag er nødvendigt. En 100 ml tube holder typisk flere måneder ved normal brug til intimbarbering.

Kan jeg se hvor jeg barberer når jeg bruger gelen?

Ja, den klare gennemsigtige gel giver dig fuldt overblik over hvor du barberer, hvilket hjælper med at undgå uheld og sikre præcision under intimbarberingen.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Intim barbergel mod røde knopper — Barbergel til intimbarbering modvirker indgroede hår - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Intim barbergel mod røde knopper — Barbergel til intimbarbering modvirker indgroede hår - 100 ml i 166 dage. Laveste pris i perioden er 68,8 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 79,96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 74,95 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Intim barbergel mod røde knopper — Barbergel til intimbarbering modvirker indgroede hår - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Intim barbergel mod røde knopper — Barbergel til intimbarbering modvirker indgroede hår - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 202674,95 kr6,15 kr (9%)
24. apr. 202668,8 kr6,15 kr (8%)
23. apr. 202674,95 kr6,15 kr (9%)
17. apr. 202668,8 kr4,22 kr (6%)
15. apr. 202673,02 kr1,93 kr (3%)
14. apr. 202674,95 kr6,15 kr (9%)
13. apr. 202668,8 kr2 kr (3%)
10. apr. 202670,8 kr4,15 kr (6%)
9. apr. 202674,95 kr4,15 kr (6%)
8. apr. 202670,8 kr4,15 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret