Gå til hovedindhold

Australian Bodycare 3 Hair Products Scalp Serum, Hair Clean Shampoo & Hair Care Conditioner - 550 ml

Pris fra 224,25 krtil 288 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 63,75 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Australian Bodycare 3 Hair Products Scalp Serum, Hair Clean Shampoo & Hair Care Conditioner - 550 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 224.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Australian Bodycare 3 hair products
-25%224,25 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Australian Bodycare 3 hair products billede

Produktinformation

For en komplet hårvaskoplevelse, byder Australian Bodycare på tre nøgleprodukter, der arbejder i harmoni for at rense, pleje og forfriske dit hår og din hovedbund. Australian Bodycare Hair Clean Lemon Myrtle Shampoo (200 ml): Start din hårplejerutine med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Australian Bodycare
EAN: 5709455014734
Varenr.: AUSBO0139
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Australian Bodycare 3 Hair Products
-25%224,96 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Australian Bodycare 3 Hair Products Scalp Serum, Hair Clean Shampoo & Hair Care Conditioner - 550 ml
265 kr
Til butik
Australian Bodycare 3 Hair Products Scalp Serum, Hair Clean Shampoo & Hair Care Conditioner - 550 ml billede

Produktinformation

Komplet hårplejeopløsning for en sund hovedbundAustralian Bodycare 3 Hair Products er det ultimative hårplejekits for dig, der vil tage hånd om din hovedbund i dybden. Denne trio indeholder Scalp Serum, Hair Clean Shampoo og Hair Care Conditioner - alle beriget med Tea Tree Oil, som renser effektivt samtidig med, at naturlige aktive stoffer tilfører fugt og pleje. Perfekt til tør hovedbund, skæl eller fedt hår, arbejder produkterne sammen for at genskabe en sund balance og mindske irritation. En komplet ritual, der efterlader både hovedbund og hår friskt, skinnende og velplejet.Derfor kommer du til at elske dette hårplejekitTre produkter, der arbejder sammen for optimal hovedbundsplejeTea Tree Oil renser i dybden og mindsker irritationEffektiv behandling for skæl, tør eller fed hovedbundNaturlige aktive stoffer, der tilfører fugt og genskaber balanceKlar til at transformere din hårplejerutine? Oplev Australian Bodycare 3 Hair Products allerede i dag og giv din hovedbund den pleje, den fortjener!

Produktspecifikationer

Kategori: Sampakker
Størrelse: 550 ml
Artikel nr.: 117392
EAN: 5709455014734
Varenr.: 117392
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Australian Bodycare 3 Hair Products For Dry, Itchy and Irritated
-20%268 kr
Før 336 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Australian BodyCare - Hair Clean Kit - 3 Pak
-8%275 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Australian Bodycare 3 Hair Products - Værdi 319,95, 1pk.
281,01 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Australian Bodycare Gavesæt 3 Hair Products - værdi 319,95 Hair Clean, Hair Care, Scalp Serum
-10%288 kr
Før 319,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Australian Bodycare 3 Hair Products Scalp Serum, Hair Clean Shampoo & Hair Care Conditioner - 550 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Australian Bodycare 3 Hair Products Scalp Serum, Hair Clean Shampoo & Hair Care Conditioner - 550 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop224,25 kr224,25 krKøb
2Made4men Danmark224,96 kr224,96 krKøb
3NordicFeel DK265 kr265 krKøb
4Cocopanda DK268 kr268 krKøb
5BilligParfume.dk275 kr275 krKøb
6Ren-velvaereshop.dk281,01 kr281,01 krKøb
7Helsegrossisten.dk288 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Australian Bodycare 3 Hair Products Scalp Serum, Hair Clean Shampoo & Hair Care Conditioner - 550 ml

PriceData har fulgt prisen på Australian Bodycare 3 Hair Products Scalp Serum, Hair Clean Shampoo & Hair Care Conditioner - 550 ml i 167 dage. Laveste pris i perioden er 224,25 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 265 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 232 kr.

Den nuværende pris på 224,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Australian Bodycare 3 Hair Products Scalp Serum, Hair Clean Shampoo & Hair Care Conditioner - 550 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Australian Bodycare 3 Hair Products Scalp Serum, Hair Clean Shampoo & Hair Care Conditioner - 550 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026224,25 kr
1. jun. 2026224,96 kr
21. maj 2026224,25 kr
20. maj 2026224,96 kr
5. maj 2026224,25 kr20,75 kr (8%)
3. maj 2026245 kr20,75 kr (9%)
21. apr. 2026224,25 kr20,75 kr (8%)
20. apr. 2026245 kr20,75 kr (9%)
12. mar. 2026224,25 kr
11. mar. 2026224,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret