Gå til hovedindhold

Aukey Powerbank 100W 20000mAh 3xUSB-C PD 3.0 Powerbank - Grå - 20000 mAh

AukeyBatteriopladere – genereltEAN: 0689323786442
Pris fra 477 krtil 599 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Aukey Powerbank 100W 20000mAh 3xUSB-C PD 3.0 Powerbank - Grå - 20000 mAh og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 477 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Aukey PB-Y44 Powerbank 20000mAh 100Watt
477 kr
Til butik
Aukey PB-Y44 Powerbank 20000mAh 100Watt billede

Produktinformation

Aukey PB-Y44 - Powerbank -  5 / 9 / 10 / 12 / 15 / 20 V - 100 Watt - 20000 mAh - PD 3.0

Produktspecifikationer

Mærke: Aukey
Artikel nr.: PB-Y44
EAN: 0689323786442
Varenr.: 1002156435
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aukey Powerbank 100W 20000mAh 3xUSB-C PD 3.0 Powerbank - Grå - 20000 mAh
509 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Aukey PB-Y44 powerbank 20.000 mAh - 100 W PD 3.0
-3%579 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aukey PB-Y44 powerbank 20.000 mAh - 100 W PD 3.0 billede

Produktinformation

Aukey PB-Y44 - Powerbank - 5 / 9 / 10 / 12 / 15 / 20 V - 100 Watt - 20000 mAh - PD 3.0Når du er på farten, skal strømbehovet ikke holde dig tilbage. Aukey Sprint X-powerbanken er designet til bærbare computere og har en kapacitet på 20.000 mAh, så enhederne kan køre uden afbrydelser. Med en opladningstid på 2 timer giver den brugerne mulighed for at oprette forbindelse uden forsinkelse, hvilket gør den velegnet til både professionelle og rejsende. Det lette og slanke design sikrer nem transport, så denne powerbank passer perfekt i enhver taske.GenereltDesignet til: LaptopFås i farverne: SortProdukttype: PowerbankVægt: 471.7 gStrømenhedAntal inputstikforbindelser: 1Egenskaber: Slankt designtransportabelletvægtsdesignlavspændings-opladningstilstandLCD-skærmHurtigopladningsteknologi: Power DeliveryInput-stik: 24 pin USB-COutput-stikforbindelser: Total 4: 3 x 24 pin USB-C, 4 pin USB Type AStrømenhedsoplysninger: 24 pin USB-C - input/output - 100 W | 4-pins USB Type A - output - 18 W | 2 x 24 pin USB-C - output - 100 WStrømforsyning: 100 WattBatteriGenopladningstid: 2 time(r)Kapacitet: 20000 mAhProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 år | Vend tilbage - 14 dage...

Produktspecifikationer

Mærke: Aukey
Kategori: Powerbanks
Vægt: 0.59g
EAN: 0689323786442
Varenr.: 2120825
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aukey PB-Y44 powerbank 20.000 mAh - 100 W PD 3.0
-3%599 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aukey Powerbank 100W 20000mAh 3xUSB-C PD 3.0 Powerbank - Grå - 20000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aukey Powerbank 100W 20000mAh 3xUSB-C PD 3.0 Powerbank - Grå - 20000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK477 kr477 krKøb
2Proshop DK509 kr548 krKøb
3Boligcenter DK579 kr579 krKøb
4Vivas DK599 kr668 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aukey Powerbank 100W 20000mAh 3xUSB-C PD 3.0 Powerbank - Grå - 20000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Aukey Powerbank 100W 20000mAh 3xUSB-C PD 3.0 Powerbank - Grå - 20000 mAh i 173 dage. Laveste pris i perioden er 477 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 673 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 519 kr.

Den nuværende pris på 477 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Aukey Powerbank 100W 20000mAh 3xUSB-C PD 3.0 Powerbank - Grå - 20000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Aukey Powerbank 100W 20000mAh 3xUSB-C PD 3.0 Powerbank - Grå - 20000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026477 kr10 kr (2%)
25. maj 2026487 kr10 kr (2%)
24. maj 2026497 kr8 kr (2%)
22. maj 2026489 kr4 kr (1%)
20. maj 2026493 kr6 kr (1%)
18. maj 2026487 kr4 kr (1%)
17. maj 2026491 kr4 kr (1%)
16. maj 2026495 kr2 kr (0%)
15. maj 2026497 kr8 kr (2%)
14. maj 2026489 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret