Gå til hovedindhold

Goobay Audiokabel - 2 x 3,5mm stereo JACK han slim, Hvid (1m)

GoobayKablerEAN: 4040849691119
Pris fra 14 krtil 59 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (76% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Audiokabel - 2 x 3,5mm stereo JACK han slim, Hvid (1m) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay AVK 183-0100 mini Video/audiokabel 1m Hvid
14 kr
Til butik
goobay AVK 183-0100 mini Video/audiokabel 1m Hvid billede

Produktinformation

goobay AVK 183-0100 mini - Video/audiokabel - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm han - 1 m - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 69111
EAN: 4040849691119
Varenr.: 985976
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay AVK 183-0100 mini Video/audiokabel 1m Hvid
19 kr
Til butik
goobay AVK 183-0100 mini Video/audiokabel 1m Hvid billede

Produktinformation

Opgrader dit lydsystem med Goobay Audio Cable 1m Slim 3.5 mm Stereo Jack i hvid. Dette elegante og stilrene lydkabel er designet til at give dig en problemfri forbindelse mellem dine enheder, såsom smartphones, tablets og bærbare computere til højttalere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler & Stik
EAN: 4040849691119
Varenr.: 70525
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
AUX lydkabel 3,5 mm stereo - Goobay, 1 m, hvid
19 kr
Til butik
AUX lydkabel 3,5 mm stereo - Goobay, 1 m, hvid billede

Produktinformation

goobay AVK 183-0100 mini - Video/audiokabel - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm han - 1 m - hvidGenereltFarve: HvidKabeltype: Video/audiokabelLængde: 1 mForbindelseForbindelsesled: Mini-phone stereo 3.5 mm - hanStikforbindelse (anden ende): Mini-phone stereo 3.5 mm - han...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.01g
EAN: 4040849691119
Varenr.: 1814388
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
AUX lydkabel 3,5 mm stereo - Goobay, 1 m, hvid
39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Audiokabel - 2 x 3,5mm stereo JACK han slim, Hvid (1m)
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Audiokabel - 2 x 3,5mm stereo JACK han slim, Hvid (1m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Audiokabel - 2 x 3,5mm stereo JACK han slim, Hvid (1m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14 kr14 krKøb
2Ultrashop19 kr19 krKøb
3Boligcenter DK19 kr19 krKøb
4Vivas DK39 kr108 krKøb
5EL-GROSSISTEN59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Audiokabel - 2 x 3,5mm stereo JACK han slim, Hvid (1m)

PriceData har fulgt prisen på Audiokabel - 2 x 3,5mm stereo JACK han slim, Hvid (1m) i 85 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 18 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 14 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Audiokabel - 2 x 3,5mm stereo JACK han slim, Hvid (1m). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Audiokabel - 2 x 3,5mm stereo JACK han slim, Hvid (1m) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202614 kr4 kr (22%)
14. maj 202618 kr1 kr (6%)
9. mar. 202617 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret