Gå til hovedindhold

Monacor ATT-235H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 35 W

MonacorElektronikEAN: 4007754255638
Pris fra 342 krtil 359 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 320 kr 30. apr.

Sammenlign priser på ATT-235H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 35 W og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 342 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ATT-235H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 35 W
342 kr
Til butik
ATT-235H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 35 W billede

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: Teknik & Højttalere
Farve: 5
Artikel nr.: ATT-235H/WS
EAN: 4007754255638
Varenr.: 3580120
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
ELA-volumekontrol - ATT-235H/WS
359 kr
Til butik
ELA-volumekontrol - ATT-235H/WS billede

Produktinformation

Wall-Mounted PA Volume ControlsRecessed control to prevent unintentional readjustmentAttenuation in 11 steps and OFFAudio transformer for 100 V line techniqueWhite plastic front panel (removable) and knobFlush mounting in standard wall boxesSurface mounti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: Volumekontroller
EAN: 4007754255638
Varenr.: 176130

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATT-235H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 35 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATT-235H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 35 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK342 kr381 krKøb
2Disconetto.dk359 kr359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ATT-235H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 35 W

PriceData har fulgt prisen på ATT-235H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 35 W i 155 dage. Laveste pris i perioden er 320 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 375 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 351 kr.

Den nuværende pris på 342 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for ATT-235H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 35 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for ATT-235H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 35 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026342 kr13 kr (4%)
14. maj 2026329 kr13 kr (4%)
5. maj 2026342 kr6 kr (2%)
1. maj 2026348 kr28 kr (9%)
30. apr. 2026320 kr55 kr (15%)
29. apr. 2026375 kr16 kr (4%)
22. apr. 2026359 kr16 kr (4%)
21. apr. 2026375 kr16 kr (4%)
17. apr. 2026359 kr16 kr (4%)
16. apr. 2026375 kr16 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret