Gå til hovedindhold

Monacor ATT-212H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 12 W

MonacorElektronikEAN: 4007754255614
Pris fra 378 krtil 389 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (3% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ATT-212H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 12 W og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 378 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ATT-212H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 12 W
378 kr
Til butik
ATT-212H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 12 W billede

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: Teknik & Højttalere
Farve: 5
Artikel nr.: ATT-212H/WS
EAN: 4007754255614
Varenr.: 3580118
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
ELA-volumekontrol - ATT-212H/WS
389 kr
Til butik
ELA-volumekontrol - ATT-212H/WS billede

Produktinformation

Wall-Mounted PA Volume ControlsRecessed control to prevent unintentional readjustmentAttenuation in 11 steps and OFFAudio transformer for 100 V line techniqueWhite plastic front panel (removable) and knobFlush mounting in standard wall boxesSurface mounti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: Volumekontroller
EAN: 4007754255614
Varenr.: 176110

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATT-212H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 12 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATT-212H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 12 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK378 kr417 krKøb
2Disconetto.dk389 kr389 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ATT-212H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 12 W

PriceData har fulgt prisen på ATT-212H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 12 W i 155 dage. Laveste pris i perioden er 368 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 408 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 389 kr.

Den nuværende pris på 378 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for ATT-212H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 12 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for ATT-212H/WS Vægmonteret PA-volumenkontrol, 12 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026378 kr30 kr (7%)
29. apr. 2026408 kr19 kr (5%)
22. apr. 2026389 kr19 kr (5%)
21. apr. 2026408 kr19 kr (5%)
17. apr. 2026389 kr19 kr (5%)
16. apr. 2026408 kr19 kr (5%)
9. apr. 2026389 kr11 kr (3%)
2. apr. 2026378 kr11 kr (3%)
28. mar. 2026389 kr11 kr (3%)
21. mar. 2026378 kr11 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret