Gå til hovedindhold

ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 8 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex

ATGTilbehør til tøjEAN: 4792249058428
Pris fra 75,95 krtil 85,38 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 9,43 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 70,74 kr 7. maj

Sammenlign priser på ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 8 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKÆREHÆMMENDE HANDSKE CUT B MAXIFLEX S8
75,95 kr
Til butik
SKÆREHÆMMENDE HANDSKE CUT B MAXIFLEX S8 billede

Produktinformation

MAXIFLEX CUT 34-8743 skærehæmmende handsker Fingerdyppet strikhandske i glas/polyester/lycra med nitril belægning i håndfladen og fingerspidserne. Ekstra forstærkning mellem tommel og pegefinger. Silikonefri. Handsken er tyndere end mange andre cut handsk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ATG
Kategori: Kabler
EAN: 4792249058428
Varenr.: 15842546811215
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skærehæmmende Handske Cut B Maxiflex S8
80,92 kr
Til butik
Skærehæmmende Handske Cut B Maxiflex S8 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Atg
Kategori: Plumbing
EAN: 4792249058428
Varenr.: 8014939947330
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ATG Skærehæmmende handsker MAXIFLEX CUT B 34-8743 CE 08
82 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skærehæmmende handske cut b maxiflex s8
83,75 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 8 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex
-17%85,38 kr
Før 102,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 8 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 8 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN75,95 kr75,95 krKøb
2Billigelogvvs.dk80,92 kr80,92 krKøb
3CS MEGASTORE DK82 kr121 krKøb
4MaintainIt83,75 kr83,75 krKøb
5Sikkerhedsgiganten85,38 kr85,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 8 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex

PriceData har fulgt prisen på ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 8 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex i 154 dage. Laveste pris i perioden er 70,74 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 75,95 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 8 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 8 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202675,95 kr5,21 kr (7%)
7. maj 202670,74 kr6,26 kr (8%)
6. maj 202677 kr6,26 kr (9%)
21. mar. 202670,74 kr6,76 kr (9%)
20. mar. 202677,5 kr6,76 kr (10%)
17. mar. 202670,74 kr6,76 kr (9%)
16. mar. 202677,5 kr6,76 kr (10%)
4. mar. 202670,74 kr6,76 kr (9%)
3. mar. 202677,5 kr6,76 kr (10%)
10. feb. 202670,74 kr27,26 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret