Gå til hovedindhold

ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 7 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex

ATGRedskaberEAN: 4792249058398
Pris fra 85,38 krtil 132 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 46,62 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 71 kr 24. mar.

Sammenlign priser på ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 7 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85.38 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 7 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex
-17%85,38 kr
Før 102,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 7 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex billede

Produktinformation

ATG MaxiFlex Cut 3B HT 34-8743 Montagehandske: Skærefast Handske til Præcisionsarbejde i Højtemperaturmiljøer ATG MaxiFlex Cut 3B HT 34-8743 Montagehandske er specielt udviklet til at kombinere skærebeskyttelse og varmebestandighed i et ergonomisk design,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ATG
Kategori: Handsker
EAN: 4792249058398
Varenr.: 47726465712465
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ATG Maxiflex Cut B 34-8743 størrelse 7
132 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 7 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 7 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten85,38 kr85,38 krKøb
2CS MEGASTORE DK132 kr171 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 7 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex

PriceData har fulgt prisen på ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 7 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex i 154 dage. Laveste pris i perioden er 71 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 130 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 85,38 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 7 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for ATG MaxiFlex Cut 3B 34-8743 Montagehandske - Dark green / 7 | Handsker | EN 388 4331B | Maxiflex de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202685,38 kr44,62 kr (34%)
19. maj 2026130 kr44,62 kr (52%)
12. maj 202685,38 kr44,62 kr (34%)
11. maj 2026130 kr44,62 kr (52%)
9. maj 202685,38 kr2,88 kr (3%)
8. maj 202682,5 kr5,5 kr (7%)
2. maj 202677 kr3 kr (4%)
1. maj 202674 kr1 kr (1%)
30. apr. 202673 kr7 kr (9%)
26. apr. 202680 kr5,38 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret