Gå til hovedindhold

ATEN US234 - 2 x 4 USB 3.2 Gen1 Peripheral Sharing Switch USB hub - 4 ports - Grå

ATENComputer – tilbehørEAN: 4719264643781
Pris fra 361 krtil 459 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 283 kr 3. apr.

Sammenlign priser på ATEN US234 - 2 x 4 USB 3.2 Gen1 Peripheral Sharing Switch USB hub - 4 ports - Grå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 361 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ATEN US234 - 2 x 4 USB 3.2 Gen1 Peripheral Sharing Switch USB hub - 4 ports - Grå
361 kr
Til butik
ATEN US234 - 2 x 4 USB 3.2 Gen1 Peripheral Sharing Switch USB hub - 4 ports - Grå billede

Produktinformation

USB sharing switch til periferiudstyr, 4 x USB 3.2 Gen 1, desktop

Produktspecifikationer

Mærke: ATEN
Kategori: USB hub
Artikel nr.: US234
EAN: 4719264643781
Varenr.: 2681867
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
2-Port Usb Switch Sort
-51%394 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
2-Port Usb Switch Sort billede

Produktinformation

ATEN US234 is a 2-port USB 3.2 Gen1 peripheral sharing device that allows users to share four USB devices between 2 different computers. US234 is USB 3.2 Gen1 compliant, which can support data transfer rate up to 5Gbps and backwards compatible with USB 2.0 and USB1.1. It is perfect for high-bandwidth devices, such as USB docking stations or HD cameras.

Produktspecifikationer

Mærke: ATEN
Kategori: USB-hubs
EAN: 4719264643781
Varenr.: C06809
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Aten 2-Port USB 3.0
459 kr
Til butik
Aten 2-Port USB 3.0 billede

Produktinformation

Aten 2-Port USB 3.0 Peripheral Switch (Varenummer: US234-AT) Oplev enestående bekvemmelighed og fleksibilitet med Aten 2-Port USB 3.0 Peripheral Switch. Dette kompakte og effektive værktøj giver dig mulighed for at dele to USB-perifere enheder mellem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aten
Kategori: Forside
EAN: 4719264643781
Varenr.: 18637

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATEN US234 - 2 x 4 USB 3.2 Gen1 Peripheral Sharing Switch USB hub - 4 ports - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATEN US234 - 2 x 4 USB 3.2 Gen1 Peripheral Sharing Switch USB hub - 4 ports - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK361 kr400 krKøb
2Teknikproffset DK394 kr453 krKøb
3Ultrashop459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ATEN US234 - 2 x 4 USB 3.2 Gen1 Peripheral Sharing Switch USB hub - 4 ports - Grå

PriceData har fulgt prisen på ATEN US234 - 2 x 4 USB 3.2 Gen1 Peripheral Sharing Switch USB hub - 4 ports - Grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 283 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 592 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 447 kr.

Den nuværende pris på 361 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for ATEN US234 - 2 x 4 USB 3.2 Gen1 Peripheral Sharing Switch USB hub - 4 ports - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for ATEN US234 - 2 x 4 USB 3.2 Gen1 Peripheral Sharing Switch USB hub - 4 ports - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026361 kr33 kr (8%)
28. maj 2026394 kr65 kr (14%)
27. maj 2026459 kr60 kr (15%)
24. maj 2026399 kr1 kr (0%)
23. maj 2026398 kr1 kr (0%)
22. maj 2026399 kr1 kr (0%)
21. maj 2026400 kr6 kr (2%)
28. apr. 2026394 kr6 kr (2%)
27. apr. 2026400 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026397 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret