Gå til hovedindhold

Aten Ue3310-at-g Usb-kabel Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 M Usb A Sort 10m Usb-a Usb-a Sort

AtenKablerEAN: 4719264645365
Pris fra 949 krtil 2.319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.370 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 487 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Aten Ue3310-at-g Usb-kabel Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 M Usb A Sort 10m Usb-a Usb-a Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 949 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Aten USB3.1 Gen1 Extender 10m
949 kr
Til butik
Aten USB3.1 Gen1 Extender 10m billede

Produktinformation

Aten USB31 Gen1 Extender 10m (varenummer: UE3310-AT-G) Oplev nem og pålidelig forlængelse af dine USB-enheder med Aten USB31 Gen1 Extender 10m. Denne højkvalitets extender giver dig mulighed for at udvide din USB-forbindelse med op til 10 meter uden at gå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aten
Kategori: Forside
EAN: 4719264645365
Varenr.: 18241
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ATEN Usb 3.0 Forlængerkabel USB A Han - USB A Hun Runde 10 m Sort
-3%1.599 kr
Før 1.649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ATEN Usb 3.0 Forlængerkabel USB A Han - USB A Hun Runde 10 m Sort billede

Produktinformation

The ATEN UE3310 USB 3.1 Gen1 Extender Cable allows users to extend the distance between the computer and USB devices up to 10 m. The UE3310 provides a reliable, high performance data transmission that utilizes USB 3.1 Gen1 data bandwidth up to 5Gb/s and also backward compatible with USB 2.0/1.1 standard. It's plug and play and no additional software installation required, easy to deploy and operate on the fields.

Produktspecifikationer

Mærke: ATEN
Kategori: Kabler
EAN: 4719264645365
Varenr.: C67611
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Usb 3.0 Forlængerkabel USB A Han - USB A Hun Runde 10 m Sort
1.603 kr
Til butik
Usb 3.0 Forlængerkabel USB A Han - USB A Hun Runde 10 m Sort billede

Produktinformation

The ATEN UE3310 USB 3.1 Gen1 Extender Cable allows users to extend the distance between the computer and USB devices up to 10 m. The UE3310 provides a reliable, high performance data transmission that utilizes USB 3.1 Gen1 data bandwidth up to 5Gb/s and a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: USB -kabler
EAN: 4719264645365
Varenr.: 1549096
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aten Ue3310-at-g Usb-kabel Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 M Usb A Sort 10m Usb-a Usb-a Sort
1.994 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Aten UE3310 - USB 3.1 Gen1 (Type A) Forlængerkabel, 10 m
-13%2.319 kr
Før 2.669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aten Ue3310-at-g Usb-kabel Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 M Usb A Sort 10m Usb-a Usb-a Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aten Ue3310-at-g Usb-kabel Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 M Usb A Sort 10m Usb-a Usb-a Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop949 kr949 krKøb
2Teknikproffset DK1.599 kr1.658 krKøb
3Elvvs.dk1.603 kr1.603 krKøb
4Dustin DK1.994 kr2.080,25 krKøb
5Estore DK2.319 kr2.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aten Ue3310-at-g Usb-kabel Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 M Usb A Sort 10m Usb-a Usb-a Sort

PriceData har fulgt prisen på Aten Ue3310-at-g Usb-kabel Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 M Usb A Sort 10m Usb-a Usb-a Sort i 168 dage. Laveste pris i perioden er 487 kr (registreret d. 19. marts 2026), højeste er 949 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 621 kr.

Den nuværende pris på 949 kr er 53% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Aten Ue3310-at-g Usb-kabel Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 M Usb A Sort 10m Usb-a Usb-a Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Aten Ue3310-at-g Usb-kabel Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 10 M Usb A Sort 10m Usb-a Usb-a Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026949 kr462 kr (95%)
19. mar. 2026487 kr3 kr (1%)
14. jan. 2026490 kr89 kr (15%)
13. jan. 2026579 kr66 kr (10%)
12. jan. 2026645 kr66 kr (11%)
2. jan. 2026579 kr40 kr (6%)
17. dec. 2025619 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret