Gå til hovedindhold

ATEN CS22HF - KVM / USB switch - 2 x KVM / USB - 1 lokalbruger - desktop

AtenKVM-switchesEAN: 4710469341304
Pris fra 247 krtil 319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ATEN CS22HF - KVM / USB switch - 2 x KVM / USB - 1 lokalbruger - desktop og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 247 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ATEN CS22HF KVM / USB switch Desktop
247 kr
Til butik
ATEN CS22HF KVM / USB switch Desktop billede

Produktinformation

ATEN CS22HF - KVM / USB switch - 2 x KVM / USB - 1 lokalbruger - desktop - DC strøm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CS22HF-AT
EAN: 4710469341304
Varenr.: 1000481495
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ATEN CS22HF - KVM / USB switch - 2 x KVM / USB - 1 lokalbruger - desktop
249 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ATEN CS22HF 2-Port USB FHD HDMI Cable KVM Switch
249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Aten 2-Port USB FHD HDMI Cable KVM
319 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aten Cs22hf Kvm Switch Sort
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATEN CS22HF - KVM / USB switch - 2 x KVM / USB - 1 lokalbruger - desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATEN CS22HF - KVM / USB switch - 2 x KVM / USB - 1 lokalbruger - desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK247 kr247 krKøb
2CS MEGASTORE DK249 kr288 krKøb
3Proshop DK249 kr288 krKøb
4Ultrashop319 kr319 krKøb
5Dustin DK319 kr405,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ATEN CS22HF - KVM / USB switch - 2 x KVM / USB - 1 lokalbruger - desktop

PriceData har fulgt prisen på ATEN CS22HF - KVM / USB switch - 2 x KVM / USB - 1 lokalbruger - desktop i 180 dage. Laveste pris i perioden er 247 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 252 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 247 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for ATEN CS22HF - KVM / USB switch - 2 x KVM / USB - 1 lokalbruger - desktop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for ATEN CS22HF - KVM / USB switch - 2 x KVM / USB - 1 lokalbruger - desktop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026247 kr1 kr (0%)
6. maj 2026248 kr1 kr (0%)
5. maj 2026249 kr1 kr (0%)
2. maj 2026248 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026249 kr3 kr (1%)
2. apr. 2026252 kr4 kr (2%)
27. feb. 2026248 kr2 kr (1%)
10. feb. 2026250 kr2 kr (1%)
31. jan. 2026248 kr1 kr (0%)
30. jan. 2026249 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret