Gå til hovedindhold

ATEN CS1922 KVMP Switch 2-port USB 3.1 Gen 1 hub with SuperSpeed 5 Gbps data transfer rates

AtenKVM-switchesEAN: 4719264644764
Pris fra 1.717 krtil 3.636 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.919 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 786 kr 24. maj

Sammenlign priser på ATEN CS1922 KVMP Switch 2-port USB 3.1 Gen 1 hub with SuperSpeed 5 Gbps data transfer rates og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1717 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ATEN CS1922 KVMP KVM / audio / USB switch Desktop
1.717 kr
Til butik
ATEN CS1922 KVMP KVM / audio / USB switch Desktop billede

Produktinformation

ATEN CS1922 KVMP Switch - KVM / audio / USB switch - 2 x KVM / audio / USB - 1 lokalbruger - desktop

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CS1922-AT-G
EAN: 4719264644764
Varenr.: 992088648
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ATEN CS1922 KVMP Switch 2-port USB 3.1 Gen 1 hub with SuperSpeed 5 Gbps data transfer rates
1.800 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Aten 2-port KVMP Switch
1.919 kr
Til butik
Aten 2-port KVMP Switch billede

Produktinformation

Aten 2-port KVMP Switch (CS1922-AT-G) Oplev ultimativ bekvemmelighed med Aten 2-port KVMP Switch, model CS1922-AT-G. Denne smarte enhed tillader dig at styre to computere fra en enkelt konsol (tastatur, video og mus), hvilket sparer tid og reducerer rod p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aten
Kategori: Forside
EAN: 4719264644764
Varenr.: 10914
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aten Cs1922 Kvmp Switch
2.119 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ATEN CS1922 2-ports KVMP-switch, USB 3.1 Gen 1
3.636 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATEN CS1922 KVMP Switch 2-port USB 3.1 Gen 1 hub with SuperSpeed 5 Gbps data transfer rates koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATEN CS1922 KVMP Switch 2-port USB 3.1 Gen 1 hub with SuperSpeed 5 Gbps data transfer rates koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.717 kr1.717 krKøb
2Proshop DK1.800 kr1.800 krKøb
3Ultrashop1.919 kr1.919 krKøb
4Dustin DK2.119 kr2.205,25 krKøb
5Teknikproffset DK3.636 kr3.695 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ATEN CS1922 KVMP Switch 2-port USB 3.1 Gen 1 hub with SuperSpeed 5 Gbps data transfer rates

PriceData har fulgt prisen på ATEN CS1922 KVMP Switch 2-port USB 3.1 Gen 1 hub with SuperSpeed 5 Gbps data transfer rates i 183 dage. Laveste pris i perioden er 786 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.898 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.692 kr.

Den nuværende pris på 1.717 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for ATEN CS1922 KVMP Switch 2-port USB 3.1 Gen 1 hub with SuperSpeed 5 Gbps data transfer rates. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for ATEN CS1922 KVMP Switch 2-port USB 3.1 Gen 1 hub with SuperSpeed 5 Gbps data transfer rates de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.717 kr931 kr (118%)
24. maj 2026786 kr486 kr (38%)
23. maj 20261.272 kr299 kr (19%)
17. maj 20261.571 kr17 kr (1%)
15. maj 20261.554 kr246 kr (14%)
14. maj 20261.800 kr17 kr (1%)
12. maj 20261.783 kr109 kr (7%)
10. maj 20261.674 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.675 kr1 kr (0%)
4. maj 20261.674 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret