Gå til hovedindhold

ATEN CE820-ATA - KVM / audio / serial / USB extender - HDBaseT 2.0

ATENComputer – tilbehørEAN: 4710469341823
Pris fra 5.334 krtil 7.181 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.847 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.298 kr 30. apr.

Sammenlign priser på ATEN CE820-ATA - KVM / audio / serial / USB extender - HDBaseT 2.0 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5334 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ATEN CE820-ATA KVM / audio / seriel / USB forlænger
5.334 kr
Til butik
ATEN CE820-ATA KVM / audio / seriel / USB forlænger billede

Produktinformation

ATEN CE820-ATA - KVM / audio / seriel / USB forlænger - HDBaseT 2.0 - USB - op til 150 m

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CE820-ATA-G
EAN: 4710469341823
Varenr.: 1000692630
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ATEN CE820-ATA - KVM / audio / serial / USB extender - HDBaseT 2.0
5.866 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aten Ce820-ata-g Kvm Forlænger Sender & Modtager
-0%7.181 kr
Før 7.181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aten Ce820-ata-g Kvm Forlænger Sender & Modtager billede

Produktinformation

Bevarer 4K ved 4096 x 2160 over 150 m til klare fjernskærme Rackmonterbare enheder i metal egner sig til serverrum og kontrolrum HDMI plus fire USB 2.0-porte giver lokal overvågning og tilslutning af periferiudstyr Bruger Cat5e, Cat6 eller Cat6A over RJ-45 til stabile forbindelser med lav latenstid Link-, strøm- og video-LED'er, RS-232 og lyd-I/O gør opsætningen enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aten
Kategori: Extenders
Artikel nr.: CE820-ATA-G
EAN: 4710469341823
Varenr.: 5011335821

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATEN CE820-ATA - KVM / audio / serial / USB extender - HDBaseT 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATEN CE820-ATA - KVM / audio / serial / USB extender - HDBaseT 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.334 kr5.334 krKøb
2Proshop DK5.866 kr5.866 krKøb
3Dustin DK7.181 kr7.267,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ATEN CE820-ATA - KVM / audio / serial / USB extender - HDBaseT 2.0

PriceData har fulgt prisen på ATEN CE820-ATA - KVM / audio / serial / USB extender - HDBaseT 2.0 i 128 dage. Laveste pris i perioden er 5.298 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 5.588 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.464 kr.

Den nuværende pris på 5.334 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for ATEN CE820-ATA - KVM / audio / serial / USB extender - HDBaseT 2.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for ATEN CE820-ATA - KVM / audio / serial / USB extender - HDBaseT 2.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20265.334 kr254 kr (5%)
19. maj 20265.588 kr114 kr (2%)
1. maj 20265.474 kr176 kr (3%)
30. apr. 20265.298 kr177 kr (3%)
10. apr. 20265.475 kr15 kr (0%)
1. apr. 20265.490 kr98 kr (2%)
24. jan. 20265.588 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret