Gå til hovedindhold

ATEN Technology ATEN 2L-5202U - Kabel til tastatur / video / mus (KVM) - USB, HD-15 (VGA) (han) til USB, HD-15 (VGA) (han) - 1.8 m - for KVM on the NET CS1708, CS1716 Master View max CS-1716 MasterView USB KVM Switch CS-1708

ATEN TechnologyKVM-switchesEAN: 4710423772557
Pris fra 143 krtil 179 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 67,71 kr 6. mar.

Sammenlign priser på ATEN 2L-5202U - Kabel til tastatur / video / mus (KVM) - USB, HD-15 (VGA) (han) til USB, HD-15 (VGA) (han) - 1.8 m - for KVM on the NET CS1708, CS1716 Master View max CS-1716 MasterView USB KVM Switch CS-1708 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ATEN 2L-5202U - Kabel til tastatur / video / mus (KVM) - USB, HD-15 (VGA) (han) til USB, HD-15 (VGA) (han) - 1.8 m - for KVM on the NET CS1708, CS1716 Master View max CS-1716 MasterView USB KVM Switch CS-1708
143 kr
Til butik
ATEN 2L-5202U - Kabel til tastatur / video / mus (KVM) - USB, HD-15 (VGA) (han) til USB, HD-15 (VGA) (han) - 1.8 m - for KVM on the NET CS1708, CS1716  Master View max CS-1716  MasterView USB KVM Switch CS-1708 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
Farve: 5
Artikel nr.: AKCATEKKV0031
EAN: 4710423772557
Varenr.: 5160068
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ATEN 2L-5202U Kabel til tastatur / video / mus (KVM)
144 kr
Til butik
ATEN 2L-5202U Kabel til tastatur / video / mus (KVM) billede

Produktinformation

ATEN 2L-5202U - Kabel til tastatur / video / mus (KVM) - USB, HD-15 (VGA) (han) til USB, HD-15 (VGA) (han) - 1.8 m - for KVM on the NET CS1708, CS1716; Master View max CS-1716; MasterView USB KVM Switch CS-1708

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 2L5202U
EAN: 4710423772557
Varenr.: 989166146
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aten 2l-5202u
144 kr
Til butik
Aten 2l-5202u billede

Produktinformation

1,8 m kabel holder KVM- og konsoludstyr ryddeligt, passer til almindelige racks VGA plus USB-A til SPHD15-stik kombinerer video og USB Fungerer med et bredt udvalg af ATEN-modeller, gør integration nemmere Sort mantel og robuste stik hjælper med at opretholde stabile forbindelser Let design på 167 g, dækket af 2 års garanti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aten
Kategori: KVM kabler
Artikel nr.: 2L-5202U
EAN: 4710423772557
Varenr.: 5010079820
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Aten KVM Cable USB PC to HD Switch
159 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kvm Kabel VGA Han / USB A Han - Aten SPHD15-G 1.8 m
-14%179 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATEN 2L-5202U - Kabel til tastatur / video / mus (KVM) - USB, HD-15 (VGA) (han) til USB, HD-15 (VGA) (han) - 1.8 m - for KVM on the NET CS1708, CS1716 Master View max CS-1716 MasterView USB KVM Switch CS-1708 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATEN 2L-5202U - Kabel til tastatur / video / mus (KVM) - USB, HD-15 (VGA) (han) til USB, HD-15 (VGA) (han) - 1.8 m - for KVM on the NET CS1708, CS1716 Master View max CS-1716 MasterView USB KVM Switch CS-1708 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK143 kr182 krKøb
2CompuMail DK144 kr144 krKøb
3Dustin DK144 kr230,25 krKøb
4Ultrashop159 kr159 krKøb
5Estore DK179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ATEN 2L-5202U - Kabel til tastatur / video / mus (KVM) - USB, HD-15 (VGA) (han) til USB, HD-15 (VGA) (han) - 1.8 m - for KVM on the NET CS1708, CS1716 Master View max CS-1716 MasterView USB KVM Switch CS-1708

PriceData har fulgt prisen på ATEN 2L-5202U - Kabel til tastatur / video / mus (KVM) - USB, HD-15 (VGA) (han) til USB, HD-15 (VGA) (han) - 1.8 m - for KVM on the NET CS1708, CS1716 Master View max CS-1716 MasterView USB KVM Switch CS-1708 i 158 dage. Laveste pris i perioden er 67,66 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er 86% over normalprisen. Prisen er steget 86% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for ATEN 2L-5202U - Kabel til tastatur / video / mus (KVM) - USB, HD-15 (VGA) (han) til USB, HD-15 (VGA) (han) - 1.8 m - for KVM on the NET CS1708, CS1716 Master View max CS-1716 MasterView USB KVM Switch CS-1708. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for ATEN 2L-5202U - Kabel til tastatur / video / mus (KVM) - USB, HD-15 (VGA) (han) til USB, HD-15 (VGA) (han) - 1.8 m - for KVM on the NET CS1708, CS1716 Master View max CS-1716 MasterView USB KVM Switch CS-1708 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026143 kr66,2 kr (86%)
22. maj 202676,8 kr2,2 kr (3%)
20. maj 202674,6 kr2,21 kr (3%)
19. maj 202672,39 kr2,21 kr (3%)
13. maj 202674,6 kr2,2 kr (3%)
10. maj 202676,8 kr2,2 kr (3%)
13. apr. 202674,6 kr6,88 kr (10%)
3. apr. 202667,72 kr
6. mar. 202667,71 kr6,89 kr (9%)
27. feb. 202674,6 kr6,89 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret