Gå til hovedindhold

ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sort

ASUSCd-/dvd-duplikatorerEAN: 4711081049029
Pris fra 260 krtil 529 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 269 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 257 kr 25. maj

Sammenlign priser på ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 260 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sort
260 kr
Til butik
ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Disk drev
Farve: 4
Artikel nr.: 90DD0290-M29000
EAN: 4711081049029
Varenr.: 7277781
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS SDRW 08U8M-U DVD-brænder Ekstern
261 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Black - DVD-RW (Brænder) - USB-C - Sort
327 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS SDRW 08U8M-U DVD-brænder Ekstern
369 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Zendrive U8m Usb-c
393 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ekstern DVD-brænder ASUS ZenDrive U8M, USB-C, sort
509 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ekstern DVD-brænder ASUS ZenDrive U8M, USB-C, sort
529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK260 kr299 krKøb
2CompuMail DK261 kr261 krKøb
3Proshop DK327 kr366 krKøb
4Ultrashop369 kr369 krKøb
5Dustin DK393 kr479,25 krKøb
6Boligcenter DK509 kr509 krKøb
7Vivas DK529 kr608 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sort i 160 dage. Laveste pris i perioden er 257 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 315 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 281 kr.

Den nuværende pris på 260 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026260 kr4 kr (2%)
28. maj 2026264 kr4 kr (1%)
27. maj 2026268 kr11 kr (4%)
25. maj 2026257 kr4 kr (2%)
23. maj 2026261 kr2 kr (1%)
21. maj 2026259 kr1 kr (0%)
20. maj 2026258 kr1 kr (0%)
18. maj 2026257 kr4 kr (2%)
17. maj 2026261 kr3 kr (1%)
15. maj 2026264 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret