Gå til hovedindhold

ASUS VY249HF-W 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100Hz

AsusComputerskærmeEAN: 4711387266700
Pris fra 922 krtil 1.289 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 367 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 899 kr 31. mar.

Sammenlign priser på ASUS VY249HF-W 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 922 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS VY249HF-W 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100Hz
922 kr
Til butik
ASUS VY249HF-W 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100Hz billede

Produktinformation

ASUS VY249HF-W - LED-skærm - gaming - 24" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 1 ms - HDMI - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM06A4-B03A70
EAN: 4711387266700
Varenr.: 1001711037
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" ASUS VY249HF-W - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
1.056 kr
Til butik
24" ASUS VY249HF-W - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

ASUS VY249HF-W monitor leverer jævn, responsiv gaming og præcise farver med et IPS-panel optimeret til kompetitivt gameplay og afslappet spil. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutning: HDMI Særlige funktioner: Extreme Low Motion Blur Sync; Adaptive-Sync; 1 ms MPRT; ASUS EyeCare+ (Blue Light Filter, flicker-fri) Hurtig respons, adaptive sync og øjenplejefunktioner reducerer bevægelsessløring og træthed, så længere spil- og arbejdsperioder bliver mere behagelige.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM06A4-B03A70
EAN: 4711387266700
Varenr.: 3215371
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS VY249HF-W 23,8" Full HD IPS skærm - hvid, 100 Hz
-1%1.269 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS VY249HF-W 23,8" Full HD IPS skærm - hvid, 100 Hz billede

Produktinformation

Elegant 23,8" skærm til arbejde, studie og gamingASUS VY249HF-W er en stilren, hvid 23,8" IPS-skærm med Full HD-opløsning og 100 Hz opdateringsfrekvens, som giver et jævnt og skarpt billede i hverdagen. Den flade LCD-skærm har brede betragtningsvinkler på 178° og antirefleks, så indholdet står klart fra næsten enhver vinkel.Behagelig visning hele dagenSkærmen er udviklet til komfort med flimmerfri teknologi og Low Blue Light, der reducerer anstrengelse for øjnene ved lange sessioner foran computeren. Med Game Mode får du hurtig adgang til billedindstillinger, der passer til spil.Design og tilslutningerDen slanke, hvide ramme og fod passer ind på både skrivebord og hjemmekontor. Tilslut nemt via HDMI 1.4 og brug hovedtelefonudgangen til privat lyd. Skærmen kan vippes fra -5° til 22° og monteres på væg med VESA 100 × 100.Skærmstørrelse: 60,5 cm (23,8")Opløsning: 1.920 × 1.080 (16:9) Full HDPanel: IPS, flad LCD med LED-bagbelysningOpdateringsfrekvens: Op til 100 HzResponstid: 1 msLysstyrke: 250 cd/m²Kontrast: 1.300:1Synsvinkler: 178°/178°Antirefleks: JaTilslutninger: 1 × HDMI 1.4 (HDCP 1.4), 1 × hovedtelefonudgangLyd: Ingen indbyggede højttalereErgonomi: Hældning -5° til 22°, VESA 100 × 100, Kensington-låsStrøm: 100–240 V, 50/60 Hz; typisk 14,0 W; slukket 0,3 WMål med fod: B 54,1 × H 39,3 × D 18,5 cmVægt: 3,4 kg (med fod), 2,9 kg (uden fod)...

Produktspecifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Skærme
Vægt: 6.15g
EAN: 4711387266700
Varenr.: 2079332
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS VY249HF-W 23,8" Full HD IPS skærm - hvid, 100 Hz
-1%1.289 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS VY249HF-W 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS VY249HF-W 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK922 kr922 krKøb
2Proshop DK1.056 kr1.056 krKøb
3Boligcenter DK1.269 kr1.269 krKøb
4Vivas DK1.289 kr1.368 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS VY249HF-W 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100Hz

PriceData har fulgt prisen på ASUS VY249HF-W 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100Hz i 167 dage. Laveste pris i perioden er 761 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 1.114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 919 kr.

Den nuværende pris på 922 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for ASUS VY249HF-W 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for ASUS VY249HF-W 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026922 kr1 kr (0%)
2. maj 2026923 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026922 kr110 kr (11%)
9. apr. 20261.032 kr55 kr (6%)
3. apr. 2026977 kr82 kr (8%)
2. apr. 20261.059 kr160 kr (18%)
31. mar. 2026899 kr215 kr (19%)
30. mar. 20261.114 kr176 kr (19%)
29. mar. 2026938 kr116 kr (11%)
28. mar. 20261.054 kr24 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret