Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS VY229Q 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz

ASUSTeK COMPUTERComputerskærmeEAN: 4711387184684
Pris fra 930 krtil 1.179 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 249 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 717 kr 21. mar.

Sammenlign priser på ASUS VY229Q 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 930 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS VY229Q 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz
930 kr
Til butik
ASUS VY229Q 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz billede

Produktinformation

ASUS VY229Q - LED-skærm - 22" (22" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - headset/højttaler(e) - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM0960-B02170
EAN: 4711387184684
Varenr.: 1001625445
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
22" ASUS VY229Q - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS
1.074 kr
Til butik
22" ASUS VY229Q - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS billede

Produktinformation

ASUS VY229Q monitor leverer klare, alsidige præstationer til produktivitet og afslappet gaming med et IPS-panel og øjenvenlige funktioner. Størrelse: 22" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 75Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, Headphone jack Særlige funktioner: AMD FreeSync; ASUS EyeCare+; Blue Light Filter; Flicker-Free; Rest Reminder Balanserede farver, lav bevægelsessløring og tilt-justering giver behagelig visning og mindsker øjenbelastning ved længere brug.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM0960-B02170
EAN: 4711387184684
Varenr.: 3208771
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS VY229Q 22" IPS Full HD skærm - HDMI/DisplayPort, 75 Hz
1.159 kr
Til butik
ASUS VY229Q 22" IPS Full HD skærm - HDMI/DisplayPort, 75 Hz billede

Produktinformation

ASUS VY229Q - LED-skærm - 22" (22" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - headset/højttaler(e) - sortGenereltAdaptive-Sync teknologi: AMD FreeSyncBacklight-teknologi: LED baglysDiagonal størrelse: 22"Dimensioner (B x D x H): 49.39 cm x 16.44 cm x 36.18 cm - med standerEgenskaber: HDCPASUS Splendid Video Intelligence TechnologyTrace Free TechnologyASUS QuickFit Virtual ScaleFlicker Free-teknologiBlue Light Filter-teknologi3 Side Borderless DesignColor EnhancementGamePlusASUS EyeCare+ Technologyantibakteriel bhandlingRest Reminderjusterbar farvetemperaturVariable refresh rate (VRR)Energiklasse: Klasse EEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1662956Farve: SortFarve support: 16,7 millioner farver (6-bit+FRC)Formatforhold: 16:9Kontrastforhold: 1000:1Lodret opdateringshastighed: 48 - 75 HzLodret synsvinkel: +89 / -89Lysstyrke: 250 cd/m²Paneltype: IPSPixel Pitch: 0.249 mmResponstid: 5 ms (grå-til-grå), 1 ms (MPRT)Skærmbelægning: BlændfriSkærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 75 HzSynlig diameter: 22"Vandret opdateringshastighed: 24 - 84 kHzVandre...

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme
Vægt: 4.11g
EAN: 4711387184684
Varenr.: 2142344
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS VY229Q 22" IPS Full HD skærm - HDMI/DisplayPort, 75 Hz
1.179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS VY229Q 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS VY229Q 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK930 kr930 krKøb
2Proshop DK1.074 kr1.074 krKøb
3Boligcenter DK1.159 kr1.159 krKøb
4Vivas DK1.179 kr1.248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS VY229Q 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz

PriceData har fulgt prisen på ASUS VY229Q 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz i 174 dage. Laveste pris i perioden er 568 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 1.141 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 871 kr.

Den nuværende pris på 930 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS VY229Q 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS VY229Q 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026930 kr110 kr (11%)
30. maj 20261.040 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.038 kr11 kr (1%)
27. maj 20261.049 kr11 kr (1%)
26. maj 20261.038 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.047 kr11 kr (1%)
24. maj 20261.036 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.034 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.042 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.051 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret