Gå til hovedindhold

ASUS VT169HE 16" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 60Hz

ASUSComputerskærmeEAN: 4711387406090
Pris fra 1.478 krtil 1.661 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 183 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.415 kr 7. apr.

Sammenlign priser på ASUS VT169HE 16" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 60Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1478 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS VT169HE 16" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 60Hz
1.478 kr
Til butik
ASUS VT169HE 16" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 60Hz billede

Produktinformation

ASUS VT169HE - LED-skærm - 16" - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 220 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM09V1-B01170
EAN: 4711387406090
Varenr.: 1003075949
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS 16" touch skærm VT169HE
1.490 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
16" ASUS VT169HE - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS
1.661 kr
Til butik
16" ASUS VT169HE - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

ASUS VT169HE 16-tommer touchscreen-monitor tilbyder alsidig interaktiv produktivitet og POS-brug med IPS-farvegengivelse for brede betragtningsvinkler og responsiv berøringsinput. Størrelse: 16" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Forbindelser: HDMI, VGA Særlige funktioner: Touchscreen; Splendid Video Intelligence; Flicker-Free-teknologi; QuickFit; GamePlus; Anti-refleksbelægning Det kompakte format, interaktiv betjening og brede IPS-farver gør denne monitor velegnet til kiosker, point-of-sale-løsninger og fokuseret skrivebordsarbejde med mindre øjenbelastning.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM09V1-B01170
EAN: 4711387406090
Varenr.: 3362237

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS VT169HE 16" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS VT169HE 16" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.478 kr1.478 krKøb
2Komplett DK1.490 kr1.490 krKøb
3Proshop DK1.661 kr1.661 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS VT169HE 16" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 60Hz

PriceData har fulgt prisen på ASUS VT169HE 16" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 60Hz i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.415 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 1.587 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.485 kr.

Den nuværende pris på 1.478 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for ASUS VT169HE 16" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for ASUS VT169HE 16" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.478 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.477 kr13 kr (1%)
2. maj 20261.490 kr35 kr (2%)
29. apr. 20261.455 kr6 kr (0%)
26. apr. 20261.449 kr6 kr (0%)
22. apr. 20261.455 kr6 kr (0%)
18. apr. 20261.449 kr6 kr (0%)
15. apr. 20261.455 kr35 kr (2%)
9. apr. 20261.490 kr75 kr (5%)
7. apr. 20261.415 kr75 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret