Gå til hovedindhold

ASUS TUF Gaming VG27VQM1B 27" Rapid VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz

AsusComputerskærmeEAN: 4711387552629
Pris fra 1.163 krtil 1.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 456 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.093 kr 15. maj

Sammenlign priser på ASUS TUF Gaming VG27VQM1B 27" Rapid VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1163 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF Gaming VG27VQM1B 27" Rapid VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz
1.163 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming VG27VQM1B 27" Rapid VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming VG27VQM1B - LED-skærm - gaming - kurvet - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 280 Hz - Rapid VA - 250 cd/m² - 4000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM0A81-B01170
EAN: 4711387552629
Varenr.: 1002316709
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS TUF Gaming VG27VQM1B 27 Rapid VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz
1.429 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming VG27VQM1B 27 Rapid VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming VG27VQM1B 27" Rapid VA Monitor Oplev en ny dimension af gaming med ASUS TUF Gaming VG27VQM1B, en 27" full HD (1920 x 1080) skærm designet til den dedikerede gamere. Med en imponerende opdateringshastighed på 280Hz og hurtig VA-paneltekno...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme & Displays
EAN: 4711387552629
Varenr.: 120093
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" ASUS TUF Gaming VG27VQM1B - 1920x1080 (FHD) - 280Hz - VA
1.479 kr
Til butik
27" ASUS TUF Gaming VG27VQM1B - 1920x1080 (FHD) - 280Hz - VA billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming VG27VQM1B monitor leverer en immersiv kurvet gamingoplevelse med et Rapid VA-panel optimeret for dyb kontrast og levende farver. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 280Hz Paneltype: Rapid VA Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium; 1 ms responstid; 1500R kurvatur; 90% DCI-P3; Flicker-Free; Low Blue Light; Shadow Boost Høj opdateringshastighed og hurtig respons minimerer sløring og screen tearing, mens dyb kontrast og bred farvegamut forbedrer synligheden og indlevelsen under lange kompetitive og afslappede spilsessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM0A81-B01170
EAN: 4711387552629
Varenr.: 3292478
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm ASUS TUF VG27VQM1B 27" Full HD 280 Hz (buet)
-27%1.599 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm ASUS TUF VG27VQM1B 27" Full HD 280 Hz (buet)
-27%1.619 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF Gaming VG27VQM1B 27" Rapid VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF Gaming VG27VQM1B 27" Rapid VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.163 kr1.163 krKøb
2Ultrashop1.429 kr1.429 krKøb
3Proshop DK1.479 kr1.479 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF Gaming VG27VQM1B 27" Rapid VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF Gaming VG27VQM1B 27" Rapid VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.093 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 1.540 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.387 kr.

Den nuværende pris på 1.163 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for ASUS TUF Gaming VG27VQM1B 27" Rapid VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for ASUS TUF Gaming VG27VQM1B 27" Rapid VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.163 kr56 kr (5%)
24. maj 20261.219 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.217 kr37 kr (3%)
21. maj 20261.254 kr161 kr (15%)
15. maj 20261.093 kr22 kr (2%)
8. maj 20261.115 kr23 kr (2%)
30. apr. 20261.138 kr25 kr (2%)
24. apr. 20261.163 kr24 kr (2%)
17. apr. 20261.187 kr111 kr (9%)
16. apr. 20261.298 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret