Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS TUF Gaming VG27AQL5A 27" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 210 Hz

ASUSTeK COMPUTERComputerskærmeEAN: 4711387919149
Pris fra 1.459 krtil 2.139 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 680 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.451 kr 11. maj

Sammenlign priser på ASUS TUF Gaming VG27AQL5A 27" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 210 Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1459 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF Gaming VG27AQL5A 27" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 210 Hz
1.459 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming VG27AQL5A 27" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 210 Hz billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming VG27AQL5A - 5 Series - LED-skærm - gaming - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 210 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1300:1 - DisplayHDR 400 - 0.3 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM0BM0-B01371
EAN: 4711387919149
Varenr.: 1003423959
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" ASUS TUF Gaming VG27AQL5A - 2560x1440 (QHD) - 210Hz - IPS
1.459 kr
Til butik
27" ASUS TUF Gaming VG27AQL5A - 2560x1440 (QHD) - 210Hz - IPS billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming VG27AQL5A monitor leverer hurtigt, konkurrencedygtigt gameplay med et Fast IPS-panel og HDR-understøttelse. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringshastighed: 210Hz Paneltype: Fast IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium; NVIDIA G-SYNC Compatible; DisplayHDR 400; GamePlus; Flicker-Free-teknologi; Ergonomisk stand Lav inputforsinkelse, høj kontrast og ergonomiske justeringer giver flydende billeder og behagelige, lange sessioner med responsivt og medrivende gameplay.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM0BM0-B01371
EAN: 4711387919149
Varenr.: 3398317
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS TUF Gaming VG27AQL5A 27 Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 210 Hz
2.139 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming VG27AQL5A 27 Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 210 Hz billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming VG27AQL5A 27" Oplev gaming på et helt nyt niveau med ASUS TUF Gaming VG27AQL5A, en 27-tommers skærm designet til seriøse gamere. Med en imponerende opløsning på 2560 x 1440 (2K) og en hurtig opdateringshastighed på 210 Hz, får du ultralimr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Grafikkort
EAN: 4711387919149
Varenr.: 113313

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF Gaming VG27AQL5A 27" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 210 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF Gaming VG27AQL5A 27" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 210 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.459 kr1.459 krKøb
2Proshop DK1.459 kr1.459 krKøb
3Ultrashop2.139 kr2.139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF Gaming VG27AQL5A 27" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 210 Hz

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF Gaming VG27AQL5A 27" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 210 Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.451 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 1.882 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.569 kr.

Den nuværende pris på 1.459 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for ASUS TUF Gaming VG27AQL5A 27" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 210 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for ASUS TUF Gaming VG27AQL5A 27" Fast IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 210 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.459 kr33 kr (2%)
22. maj 20261.492 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.493 kr41 kr (3%)
19. maj 20261.534 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.533 kr27 kr (2%)
17. maj 20261.506 kr13 kr (1%)
16. maj 20261.493 kr24 kr (2%)
15. maj 20261.469 kr40 kr (3%)
14. maj 20261.509 kr16 kr (1%)
12. maj 20261.525 kr74 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret