Gå til hovedindhold

ASUS TUF Gaming AX4200 Dual Band WiFi 6 Gaming Router with Mobile Game Mode - Router Wi-Fi 6

Pris fra 985 krtil 1.169 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 184 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 886 kr 26. mar.

Sammenlign priser på ASUS TUF Gaming AX4200 Dual Band WiFi 6 Gaming Router with Mobile Game Mode - Router Wi-Fi 6 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 985 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Asus TUF-AX4200 Wireless Wifi 6 AX4200 Dual Band Gigabit Router, UK
985 kr
Til butik
Asus TUF-AX4200 Wireless Wifi 6 AX4200 Dual Band Gigabit Router, UK billede

Produktinformation

Asus TUF-AX4200 Wireless Wifi 6 AX4200 Dual Band Gigabit Router, UK

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90IG07Q0-MU9100
EAN: 4711081773177
Varenr.: 1001062795
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF Gaming AX4200 Dual Band WiFi 6 Gaming Router with Mobile Game Mode - Router Wi-Fi 6
993 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF Gaming AX4200 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE, 2.5GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band
1.158 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS TUF-AX4200 (EU+UK)* Router - GEEKD.dk
1.169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF Gaming AX4200 Dual Band WiFi 6 Gaming Router with Mobile Game Mode - Router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF Gaming AX4200 Dual Band WiFi 6 Gaming Router with Mobile Game Mode - Router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK985 kr985 krKøb
2Proshop DK993 kr1.032 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.158 kr1.158 krKøb
4Geekd1.169 kr1.169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF Gaming AX4200 Dual Band WiFi 6 Gaming Router with Mobile Game Mode - Router Wi-Fi 6

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF Gaming AX4200 Dual Band WiFi 6 Gaming Router with Mobile Game Mode - Router Wi-Fi 6 i 174 dage. Laveste pris i perioden er 805 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 997 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 936 kr.

Den nuværende pris på 985 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for ASUS TUF Gaming AX4200 Dual Band WiFi 6 Gaming Router with Mobile Game Mode - Router Wi-Fi 6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for ASUS TUF Gaming AX4200 Dual Band WiFi 6 Gaming Router with Mobile Game Mode - Router Wi-Fi 6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026985 kr2 kr (0%)
29. maj 2026987 kr3 kr (0%)
28. maj 2026984 kr8 kr (1%)
27. maj 2026992 kr4 kr (0%)
26. maj 2026988 kr14 kr (1%)
25. maj 2026974 kr19 kr (2%)
24. maj 2026993 kr2 kr (0%)
23. maj 2026991 kr6 kr (1%)
22. maj 2026997 kr12 kr (1%)
20. maj 2026985 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret