Gå til hovedindhold

ASUS TUF Gaming ARGB PWM Fan Hub for up to six case fans Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk

ASUSBlæsereEAN: 4711387509777
Pris fra 184 krtil 269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 182 kr 25. apr.

Sammenlign priser på ASUS TUF Gaming ARGB PWM Fan Hub for up to six case fans Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF Gaming ARGB PWM - Systemblæser og lyshub
184 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming ARGB PWM - Systemblæser og lyshub billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Diverse køling
Farve: 2
Artikel nr.: 90DA00C0-B09000
EAN: 4711387509777
Varenr.: 21578971
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF GAMING ARGB PWN FAN HUB
184 kr
Til butik
ASUS TUF GAMING ARGB PWN FAN HUB billede

Produktinformation

The TUF Gaming ARGB PWM fan HUB is a smart chassis fan hub that supports up to six PWM/ARGB fans, and it can also be controlled via motherboard fan headers. Power indicators to see if the port is in use. Magnetic Mounting Dual sata power inputs enablers it to have more power than competitors. Up to 45W ARGB total power support and 108W total PWM power support. Overcurrent and short-circuit protection enhanced by safety fuses to safeguard your build and ensure uninterrupted performance and longevity.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Kabinet Tilbehoer
Artikel nr.: 90DA00C0-B09000
EAN: 4711387509777
Varenr.: 3304237
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Asus TUF Gaming ARGB PWN Ventilator HUB
189 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF Gaming ARGB PWM Systemblæser og lyshub 1-pack Sort Transparent
190 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS TUF Gaming ARGB PWM Fan Hub for up to six case fans Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk
223 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS TUF Gaming ARGB PWM Systemblæser og lyshub 1-pack Sort Transparent
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF Gaming ARGB PWM Fan Hub for up to six case fans Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF Gaming ARGB PWM Fan Hub for up to six case fans Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK184 kr223 krKøb
2Proshop DK184 kr223 krKøb
3Komplett DK189 kr189 krKøb
4CompuMail DK190 kr190 krKøb
5Geekd223 kr223 krKøb
6Ultrashop269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF Gaming ARGB PWM Fan Hub for up to six case fans Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF Gaming ARGB PWM Fan Hub for up to six case fans Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk i 167 dage. Laveste pris i perioden er 182 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 202 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 192 kr.

Den nuværende pris på 184 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for ASUS TUF Gaming ARGB PWM Fan Hub for up to six case fans Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for ASUS TUF Gaming ARGB PWM Fan Hub for up to six case fans Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026184 kr1 kr (1%)
25. maj 2026185 kr1 kr (1%)
24. maj 2026186 kr1 kr (1%)
23. maj 2026187 kr1 kr (1%)
22. maj 2026188 kr1 kr (1%)
6. maj 2026189 kr5 kr (3%)
1. maj 2026194 kr12 kr (7%)
25. apr. 2026182 kr12 kr (6%)
24. apr. 2026194 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026195 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret