Gå til hovedindhold

ASUS SDRW-08U5S-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sølv

ASUSDVD'er med film og tvEAN: 4716659407454
Pris fra 317 krtil 579 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 262 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 304 kr 26. mar.

Sammenlign priser på ASUS SDRW-08U5S-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 317 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS SDRW 08U5S-U DVD-brænder Ekstern
317 kr
Til butik
ASUS SDRW 08U5S-U DVD-brænder Ekstern billede

Produktinformation

ASUS SDRW-08U5S-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90DD0112-M29000
EAN: 4716659407454
Varenr.: 989576703
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS SDRW-08U5S-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sølv
338 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS SDRW-08U5S-U - DVD-RW (Brænder) - USB 2.0 - Sølv
338 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ekstern DVD-drev ASUS SDRW-08U5S-U Super Multi DL - Metal
-3%559 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ekstern DVD-drev ASUS SDRW-08U5S-U Super Multi DL - Metal
-3%579 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS SDRW-08U5S-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS SDRW-08U5S-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK317 kr317 krKøb
2CS MEGASTORE DK338 kr377 krKøb
3Proshop DK338 kr377 krKøb
4Boligcenter DK559 kr559 krKøb
5Vivas DK579 kr658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS SDRW-08U5S-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sølv

PriceData har fulgt prisen på ASUS SDRW-08U5S-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sølv i 129 dage. Laveste pris i perioden er 263,2 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 317 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 308 kr.

Den nuværende pris på 317 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for ASUS SDRW-08U5S-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for ASUS SDRW-08U5S-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026317 kr4 kr (1%)
28. mar. 2026313 kr9 kr (3%)
26. mar. 2026304 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026305 kr8 kr (3%)
5. mar. 2026313 kr3 kr (1%)
2. mar. 2026310 kr2 kr (1%)
27. feb. 2026312 kr2 kr (1%)
26. feb. 2026310 kr2 kr (1%)
24. feb. 2026312 kr48,8 kr (19%)
17. feb. 2026263,2 kr45,8 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret