Gå til hovedindhold

ASUS RT-BE88U -Wi-Fi 7 - 9-Port - 3-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

ASUSNetværkEAN: 4711387335680
Pris fra 2.057 krtil 2.999 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 942 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.987 kr 20. apr.

Sammenlign priser på ASUS RT-BE88U -Wi-Fi 7 - 9-Port - 3-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2057 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS RT-BE88U - Trådløs router 9-port switch - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 - WAN-porte: 3 Dual Band
2.057 kr
Til butik
ASUS RT-BE88U - Trådløs router 9-port switch - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 - WAN-porte: 3 Dual Band billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Routere & Firewalls
Farve: 4
Artikel nr.: 90IG08V0-MO3N0V
EAN: 4711387335680
Varenr.: 20967834
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS RT-BE88U Trådløs router
2.058 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs router ASUS RT-BE88U Wi?Fi 7 (9?ports)
-7%2.499 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløs router ASUS RT-BE88U Wi?Fi 7 (9?ports) billede

Produktinformation

ASUS RT-BE88U - Trådløs router 9-port switch - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 - WAN-porte: 3 Dual BandGenereltDataforbindelsesprotokol: EthernetFast EthernetGigabit EthernetIEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11ac2.5 Gigabit Ethernet802.11axIEEE 802.11be (Wi-Fi 7)Egenskaber: IPv6 understøttetRADIUS supportSSH supportSamba supportFTP serverstatisk IP modeport fremsendelseASUS AiDisknulstillingsknapIPv4 supportport triggering3G/4G USB Dongle SupportASUSWRTASUS AiProtectionMU-MIMO teknologisystEnhedstype: Trådløs router - 9-port switch (integreret)Flashhukommelse: 256 MBForbindelsesteknologi: Trådløs, kabletFrekvensbånd: 2,4 GHz/5 GHzKrypterings algoritme: WPA-EnterpriseWPA2-EnterpriseWPA3-EnterpriseWPA3-PersonalWPA2-PersonalWPA-PersonalNetværks/overføselsprotokol: PPTPL2TPPPPoEDHCPDDNSOverensstemmelsesstandarder: IEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11acIEEE 802.11axIEEE 802.11bePakningstype: DesktopProcessor: 1 x 2.6 GHzProtokol til fjernadministration: SSHRAM: 2 GBStatusindikatorer: StrømWANUSB5 GHz2.4 GHzSFP+...

Produktspecifikationer

Kategori: Routere
Vægt: 2.63g
EAN: 4711387335680
Varenr.: 1813010
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs router ASUS RT-BE88U Wi?Fi 7 (9?ports)
-7%2.519 kr
Før 2.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS RT-BE88U Trådløs router
2.519 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS RT-BE88U Dual-band WiFi 7-router
2.586 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Rt-be88u Wifi 7 Router
-11%2.613 kr
Før 2.936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS RT-BE88U -Wi-Fi 7 - 9-Port - 3-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
2.685 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS RT-BE88U router
2.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS RT-BE88U -Wi-Fi 7 - 9-Port - 3-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS RT-BE88U -Wi-Fi 7 - 9-Port - 3-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.057 kr2.057 krKøb
2CompuMail DK2.058 kr2.058 krKøb
3Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
4Vivas DK2.519 kr2.588 krKøb
5Ultrashop2.519 kr2.519 krKøb
6Teknikproffset DK2.586 kr2.645 krKøb
7Dustin DK2.613 kr2.699,25 krKøb
8Proshop DK2.685 kr2.685 krKøb
9Komplett DK2.999 kr2.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS RT-BE88U -Wi-Fi 7 - 9-Port - 3-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

PriceData har fulgt prisen på ASUS RT-BE88U -Wi-Fi 7 - 9-Port - 3-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) i 100 dage. Laveste pris i perioden er 1.987 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 2.485 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.219 kr.

Den nuværende pris på 2.057 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 81 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS RT-BE88U -Wi-Fi 7 - 9-Port - 3-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS RT-BE88U -Wi-Fi 7 - 9-Port - 3-PortWAN - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.057 kr12 kr (1%)
28. maj 20262.069 kr1 kr (0%)
27. maj 20262.070 kr12 kr (1%)
25. maj 20262.082 kr12 kr (1%)
24. maj 20262.094 kr11 kr (1%)
23. maj 20262.105 kr12 kr (1%)
22. maj 20262.117 kr12 kr (1%)
21. maj 20262.129 kr12 kr (1%)
20. maj 20262.141 kr97 kr (4%)
19. maj 20262.238 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret