Gå til hovedindhold

ASUS ROG Strix Arion - Lagringspakning - M.2 - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2) - sort

ASUSLagringsdrev – tilbehørEAN: 4718017449885
Pris fra 288 krtil 509 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 221 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS ROG Strix Arion - Lagringspakning - M.2 - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2) - sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 288 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS ROG Strix Arion SSD Enclosure
288 kr
Til butik
ASUS ROG Strix Arion SSD Enclosure billede

Produktinformation

ASUS ROG Strix Arion SSD Enclosure - SSD Enclosure - Harddisk/SSD Eksterne Kabinetter

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: SSD
Artikel nr.: 90DD02H0-M09000
EAN: 4718017449885
Varenr.: 1141703
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG STRIX Arion NVMe SSD Enclosure - Black
326 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Strix Arion - Lagringspakning - M.2 - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2) - sort
334 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS Ekstern Lagringspakning USB 3.2 (Gen 2) M.2 NVMe Card
353 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS ROG Strix Arion SSD-inkapsling Svart M.2
-33%361 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS Ekstern Lagringspakning USB 3.2 (Gen 2) M.2 NVMe Card
449 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ROG Strix Arion - eksternt M.2 SSD-kabinet, sort
-2%489 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Rog Strix Arion Ssd Kabinet Sort M.2
499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ROG Strix Arion - eksternt M.2 SSD-kabinet, sort
-2%509 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Strix Arion - Lagringspakning - M.2 - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Strix Arion - Lagringspakning - M.2 - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK288 kr288 krKøb
2Proshop DK326 kr365 krKøb
3CS MEGASTORE DK334 kr373 krKøb
4CompuMail DK353 kr353 krKøb
5Teknikproffset DK361 kr410 krKøb
6Ultrashop449 kr449 krKøb
7Boligcenter DK489 kr489 krKøb
8Dustin DK499 kr585,25 krKøb
9Vivas DK509 kr588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG Strix Arion - Lagringspakning - M.2 - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2) - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG Strix Arion - Lagringspakning - M.2 - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2) - sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 288 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 361 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 328 kr.

Den nuværende pris på 288 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for ASUS ROG Strix Arion - Lagringspakning - M.2 - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for ASUS ROG Strix Arion - Lagringspakning - M.2 - M.2 NVMe Card - USB 3.2 (Gen 2) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026288 kr73 kr (20%)
11. apr. 2026361 kr2 kr (1%)
15. feb. 2026359 kr29 kr (9%)
14. feb. 2026330 kr1 kr (0%)
13. feb. 2026329 kr1 kr (0%)
12. feb. 2026330 kr2 kr (1%)
11. feb. 2026332 kr1 kr (0%)
8. feb. 2026333 kr26 kr (7%)
25. jan. 2026359 kr63 kr (21%)
24. jan. 2026296 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret