Gå til hovedindhold

ASUS ProArt PA401 Wood Edition - beige metalpanel til PC-kabinet

AsusComputer – kabinetterEAN: 4711636125857
Pris fra 865 krtil 909 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 855 kr 12. maj

Sammenlign priser på ASUS ProArt PA401 Wood Edition - beige metalpanel til PC-kabinet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 865 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ProArt PA401 Tower ATX Beige
865 kr
Til butik
ASUS ProArt PA401 Tower ATX Beige billede

Produktinformation

ASUS ProArt PA401 - Wood Edition - tower - ATX - ingen strømforsyning - beige - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90DC00M7-B39020
EAN: 4711636125857
Varenr.: 1003853888
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ProArt PA401 Wood Edition - beige metalpanel til PC-kabinet
-10%889 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS ProArt PA401 Wood Edition - beige metalpanel til PC-kabinet billede

Produktinformation

Elegant sidepanel til PC-kabinetGiv dit setup et stilrent løft med ASUS ProArt PA401 Wood Edition i beige. Dette metalpanel er skabt til ProArt-serien og passer perfekt, når du vil fuldende et rent, professionelt udtryk i din workstation eller kreative PC-byg. Den ensartede beige farve gør det let at matche resten af kabinettet og dit skrivebordsmiljø.Til kreative og professionelle buildsPanelet er udført i metal for en solid og kvalitetspræget finish. Det er et oplagt valg til dig, der ønsker et afdæmpet, harmonisk look uden RGB - ideelt i studier, kontorer og hjemmearbejdspladser, hvor design og ro er i fokus.Produkt: Metalpanel til PC-kabinetSerie: ProArt PA401 Wood EditionFarve: BeigeMateriale: Metal...

Produktspecifikationer

Mærke: Asus
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 17.84g
EAN: 4711636125857
Varenr.: 2026241
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ProArt PA401 - Kabinet - Tower - Beige
889 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ProArt PA401 Wood Edition - beige metalpanel til PC-kabinet
-10%909 kr
Før 1.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ProArt PA401 Wood Edition - beige metalpanel til PC-kabinet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ProArt PA401 Wood Edition - beige metalpanel til PC-kabinet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK865 kr865 krKøb
2Boligcenter DK889 kr889 krKøb
3Proshop DK889 kr928 krKøb
4Vivas DK909 kr1.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ProArt PA401 Wood Edition - beige metalpanel til PC-kabinet

PriceData har fulgt prisen på ASUS ProArt PA401 Wood Edition - beige metalpanel til PC-kabinet i 126 dage. Laveste pris i perioden er 855 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 952 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 912 kr.

Den nuværende pris på 865 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 50 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS ProArt PA401 Wood Edition - beige metalpanel til PC-kabinet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS ProArt PA401 Wood Edition - beige metalpanel til PC-kabinet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026865 kr2 kr (0%)
31. maj 2026867 kr2 kr (0%)
30. maj 2026865 kr1 kr (0%)
29. maj 2026864 kr1 kr (0%)
28. maj 2026865 kr2 kr (0%)
27. maj 2026867 kr2 kr (0%)
25. maj 2026869 kr2 kr (0%)
24. maj 2026867 kr1 kr (0%)
23. maj 2026868 kr1 kr (0%)
22. maj 2026867 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret