Gå til hovedindhold

ASUS ProArt PA348CGV 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz

ASUSComputer – tilbehørEAN: 4711081564218
Pris fra 5.690 krtil 10.519 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 4.829 kr (46% besparelse)

Sammenlign priser på ASUS ProArt PA348CGV 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5690 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS 34" skærm ProArt PA348CGV
5.690 kr
Til butik
ASUS 34" skærm ProArt PA348CGV billede

Produktinformation

ASUS 34" skærm ProArt PA348CGV - 3440x1440 IPS, 120hz, 2ms, 1000:1, 98% DCI-P3, HDR, 2xHDMI/DP/USB-C(90w) - Skærme Skærme

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 90LM07Z0-B01370
EAN: 4711081564218
Varenr.: 1315419
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" ASUS ProArt Display PA348CGV - 3440x1440 (UWQHD) - 120Hz - IPS
6.294 kr
Til butik
34" ASUS ProArt Display PA348CGV - 3440x1440 (UWQHD) - 120Hz - IPS billede

Produktinformation

ASUS ProArt PA348CGV monitor leverer ultrabred, farvenøjagtig ydeevne til kreative fagfolk, med IPS-skarphed til foto- og videoredigering. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 120Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium Pro; HDR10; Fabrikskalibreret USB-hub Ultrabred farvegengivelse, hurtig respons og alsidig tilslutning effektiviserer redigeringsarbejde og sikrer ensartede resultater i foto og video.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM07Z0-B01370
EAN: 4711081564218
Varenr.: 3115145
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Proart Pa348cgv 34 tommer 3440 × 1440pixels Ips 21:9 120hz
6.374 kr
Til butik
Asus Proart Pa348cgv 34 tommer 3440 × 1440pixels Ips 21:9 120hz billede

Produktinformation

34-tommers 3440 x 1440 ultrawide-skærm øger multitasking og tidslinjer IPS-panel med 178° betragtningsvinkel holder farverne ensartede for hele teamet 98 % DCI-P3, 100 % sRGB og fabriksindstillet Delta E <2 sikrer præcis farvegengivelse 120 Hz med FreeSync Premium Pro giver jævn bevægelse til gennemgangsopgaver USB-C med 90 W strømlevering og hub gør tilslutning af enheder enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 90LM07Z0-B01370
EAN: 4711081564218
Varenr.: 5020023652
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ProArt PA348CGV 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
6.563 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ProArt PA348CGV 34" UWQHD skærm - 3440×1440, 120 Hz, IPS, sort
10.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ProArt PA348CGV 34" UWQHD skærm - 3440×1440, 120 Hz, IPS, sort
10.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ProArt PA348CGV 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ProArt PA348CGV 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK5.690 kr5.690 krKøb
2Proshop DK6.294 kr6.294 krKøb
3Dustin DK6.374 kr6.460,25 krKøb
4CompuMail DK6.563 kr6.563 krKøb
5Boligcenter DK10.499 kr10.499 krKøb
6Vivas DK10.519 kr10.778 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ProArt PA348CGV 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz

PriceData har fulgt prisen på ASUS ProArt PA348CGV 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz i 186 dage. Laveste pris i perioden er 5.690 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 6.291 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.896 kr.

Den nuværende pris på 5.690 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for ASUS ProArt PA348CGV 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for ASUS ProArt PA348CGV 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. feb. 20265.690 kr162 kr (3%)
18. feb. 20265.852 kr162 kr (3%)
6. feb. 20265.690 kr601 kr (10%)
5. feb. 20266.291 kr601 kr (11%)
24. jan. 20265.690 kr519 kr (8%)
22. jan. 20266.209 kr519 kr (9%)
19. jan. 20265.690 kr518 kr (8%)
17. jan. 20266.208 kr518 kr (9%)
18. dec. 20255.690 kr214 kr (4%)
17. dec. 20255.904 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret