Gå til hovedindhold

ASUS ProArt OLED PA32UCDM 31.5" OLED 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 240 Hz

ASUSComputer – tilbehørEAN: 4711387564714
Pris fra 11.041 krtil 13.999 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.958 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10.985 kr 28. maj

Sammenlign priser på ASUS ProArt OLED PA32UCDM 31.5" OLED 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 240 Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11041 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ProArt OLED PA32UCDM 31.5" OLED 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 240 Hz
11.041 kr
Til butik
ASUS ProArt OLED PA32UCDM 31.5" OLED 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 240 Hz billede

Produktinformation

ASUS ProArt OLED PA32UCDM - OLED-monitor - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - HDR10 - 0.1 ms - Thunderbolt 4, HDMI - højtalere - sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM03HE-B01K70
EAN: 4711387564714
Varenr.: 1003075947
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS 32" 4K skærm ProArt PA32UCDM
11.499 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" ASUS ProArt OLED PA32UCDM - 3840x2160 (4K) - 240Hz - OLED
11.762 kr
Til butik
32" ASUS ProArt OLED PA32UCDM - 3840x2160 (4K) - 240Hz - OLED billede

Produktinformation

ASUS ProArt OLED PA32UCDM monitor leverer præcis farvegengivelse og dyb kontrast til professionelle kreative arbejdsgange, med et OLED-panel for fremragende billedkvalitet. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 240Hz Paneltype: OLED Tilslutninger: Thunderbolt 4, HDMI, USB 3.2 Gen 2 hub Særlige funktioner: ASUS ProArt Hardware Calibration; HDR10; 99% DCI-P3; 100% sRGB; Delta E-kalibrering Præcis farvegengivelse, dyb kontrast og omfattende tilslutningsmuligheder gør den ideel til farvekritisk indholdsskabelse og effektive studiearbejdsgange.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM03HE-B01K70
EAN: 4711387564714
Varenr.: 3364811
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ProArt OLED PA32UCDM 31,5" 4K QD‑OLED skærm - Sølv
-7%12.699 kr
Før 13.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ProArt OLED PA32UCDM 31,5" 4K QD‑OLED skærm - Sølv
-7%12.719 kr
Før 13.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Proart Pa32ucdm 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Oled 16:9 240hz
13.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ProArt OLED PA32UCDM 31.5" OLED 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 240 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ProArt OLED PA32UCDM 31.5" OLED 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 240 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK11.041 kr11.041 krKøb
2Komplett DK11.499 kr11.499 krKøb
3Proshop DK11.762 kr11.762 krKøb
4Boligcenter DK12.699 kr12.699 krKøb
5Vivas DK12.719 kr12.978 krKøb
6Dustin DK13.999 kr14.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ProArt OLED PA32UCDM 31.5" OLED 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 240 Hz

PriceData har fulgt prisen på ASUS ProArt OLED PA32UCDM 31.5" OLED 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 240 Hz i 181 dage. Laveste pris i perioden er 10.985 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 12.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.733 kr.

Den nuværende pris på 11.041 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for ASUS ProArt OLED PA32UCDM 31.5" OLED 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 240 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for ASUS ProArt OLED PA32UCDM 31.5" OLED 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 240 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202611.041 kr62 kr (1%)
1. jun. 202611.103 kr6 kr (0%)
30. maj 202611.109 kr62 kr (1%)
29. maj 202611.047 kr62 kr (1%)
28. maj 202610.985 kr62 kr (1%)
27. maj 202611.047 kr62 kr (1%)
24. maj 202611.109 kr62 kr (1%)
22. maj 202611.047 kr62 kr (1%)
20. maj 202610.985 kr124 kr (1%)
16. maj 202611.109 kr62 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret