Gå til hovedindhold

ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort

ASUSBarebonecomputerEAN: 4711387491904
Pris fra 3.697 krtil 5.919 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.222 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.576 kr 21. maj

Sammenlign priser på ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3697 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU700002I Mini PC Core Ultra 7 155H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS
3.697 kr
Til butik
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU700002I Mini PC Core Ultra 7 155H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR0072-M001P0
EAN: 4711387491904
Varenr.: 1001935042
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort
3.769 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU700002I Mini PC Core Ultra 7 155H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS
4.349 kr
Til butik
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU700002I Mini PC Core Ultra 7 155H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU700002I Mini PC Oplev kraften i ASUS NUC 14 Pro, en kompakt og alsidig Mini PC, designet til både professionelt og personligt brug. Med varenummer 4711387491904 er denne Mini PC ideel til dem, der har brug for solid ydeevne i et...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Mini PC & Barebone
EAN: 4711387491904
Varenr.: 64236
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 14 Pro Kit - Core Ultra 7 155H
4.631 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 14 Pro Core Ultra 7 155h Tall 155h Barebone
5.249 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mini PC barebone ASUS NUC 14 Pro 155H (sort)
-2%5.899 kr
Før 5.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mini PC barebone ASUS NUC 14 Pro 155H (sort)
-2%5.919 kr
Før 6.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.697 kr3.697 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.769 kr3.769 krKøb
3Ultrashop4.349 kr4.349 krKøb
4Proshop DK4.631 kr4.631 krKøb
5Dustin DK5.249 kr5.335,25 krKøb
6Boligcenter DK5.899 kr5.899 krKøb
7Vivas DK5.919 kr5.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 3.576 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 4.912 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.175 kr.

Den nuværende pris på 3.697 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.697 kr74 kr (2%)
28. maj 20263.771 kr1 kr (0%)
27. maj 20263.772 kr24 kr (1%)
26. maj 20263.796 kr50 kr (1%)
24. maj 20263.746 kr49 kr (1%)
22. maj 20263.697 kr121 kr (3%)
21. maj 20263.576 kr1 kr (0%)
20. maj 20263.577 kr12 kr (0%)
19. maj 20263.589 kr11 kr (0%)
18. maj 20263.600 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret