Gå til hovedindhold

ASUS HYPER M.2 X16 CARD V2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot to M.2 - M.2 Card - PCIe 3.0 x16

ASUSLagringsdrev – tilbehørEAN: 4718017104791
Pris fra 274 krtil 389 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 115 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 262 kr 12. mar.

Sammenlign priser på ASUS HYPER M.2 X16 CARD V2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot to M.2 - M.2 Card - PCIe 3.0 x16 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 274 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS Hyper M.2 X16 Card V2
274 kr
Til butik
ASUS Hyper M.2 X16 Card V2 billede

Produktinformation

ASUS Hyper M.2 X16 Card V2 - PCIe-x16/x8, 4xM.2, Intel VROC Ready, M.2-type 2242/2260/2280/22110 - Harddisk/SSD SSD M.2

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: SSD
Artikel nr.: 90MC06P0-M0EAY0
EAN: 4718017104791
Varenr.: 1130481
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS HYPER M.2 X16 CARD V2 Interfaceadapter
280 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS HYPER M.2 X16 CARD V2
293 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Hyper M.2 X16 Card
299 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS HYPER M.2 X16 CARD V2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot to M.2 - M.2 Card - PCIe 3.0 x16
310 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS HYPER M.2 X16 CARD V2 Interfaceadapter
324 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Controllerkort til M.2 - ASUS Hyper M.2 X16 Card V2 (PCIe 3.0 x16)
-8%339 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Controllerkort til M.2 - ASUS Hyper M.2 X16 Card V2 (PCIe 3.0 x16)
-8%359 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS HYPER M.2 X16 CARD V2 M.2 Adapter - GEEKD.dk
377 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS HYPER M.2 X16 CARD V2 Interfaceadapter
389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS HYPER M.2 X16 CARD V2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot to M.2 - M.2 Card - PCIe 3.0 x16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS HYPER M.2 X16 CARD V2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot to M.2 - M.2 Card - PCIe 3.0 x16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK274 kr274 krKøb
2CompuMail DK280 kr280 krKøb
3Proshop DK293 kr332 krKøb
4Dustin DK299 kr385,25 krKøb
5CS MEGASTORE DK310 kr349 krKøb
6Teknikproffset DK324 kr383 krKøb
7Boligcenter DK339 kr339 krKøb
8Vivas DK359 kr428 krKøb
9Geekd377 kr377 krKøb
10Ultrashop389 kr389 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS HYPER M.2 X16 CARD V2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot to M.2 - M.2 Card - PCIe 3.0 x16

PriceData har fulgt prisen på ASUS HYPER M.2 X16 CARD V2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot to M.2 - M.2 Card - PCIe 3.0 x16 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 262 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 337 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 306 kr.

Den nuværende pris på 274 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for ASUS HYPER M.2 X16 CARD V2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot to M.2 - M.2 Card - PCIe 3.0 x16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for ASUS HYPER M.2 X16 CARD V2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot to M.2 - M.2 Card - PCIe 3.0 x16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026274 kr25 kr (8%)
1. maj 2026299 kr4 kr (1%)
25. apr. 2026303 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026302 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026299 kr4 kr (1%)
21. apr. 2026303 kr4 kr (1%)
20. apr. 2026307 kr5 kr (2%)
19. apr. 2026312 kr3 kr (1%)
18. apr. 2026315 kr7 kr (2%)
17. apr. 2026322 kr27 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret