Gå til hovedindhold

Asus Expertwifi Ebp15 Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Hvid

ASUSHubs og switchesEAN: 4711387093986
Pris fra 442 krtil 679 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 237 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 418 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Asus Expertwifi Ebp15 Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 442 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ExpertWiFi EBP15 Switch 5-porte Fast Ethernet PoE+
442 kr
Til butik
ASUS ExpertWiFi EBP15 Switch 5-porte Fast Ethernet PoE+ billede

Produktinformation

ASUS ExpertWiFi EBP15 - Switch - Administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop - PoE+ (60 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90IG08D0-MO3B00
EAN: 4711387093986
Varenr.: 1001664945
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ExpertWiFi EBP15 5-Port GbE Smart Managed PoE+ Switch
445 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS Expert EBP15 POE+ switch
590 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Expertwifi Ebp15 Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Hvid
679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asus Expertwifi Ebp15 Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asus Expertwifi Ebp15 Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK442 kr442 krKøb
2Proshop DK445 kr484 krKøb
3Komplett DK590 kr590 krKøb
4Dustin DK679 kr765,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Asus Expertwifi Ebp15 Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Hvid

PriceData har fulgt prisen på Asus Expertwifi Ebp15 Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 418 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 587 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 498 kr.

Den nuværende pris på 442 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Asus Expertwifi Ebp15 Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Asus Expertwifi Ebp15 Administreret Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026442 kr1 kr (0%)
25. maj 2026443 kr1 kr (0%)
23. maj 2026442 kr1 kr (0%)
22. maj 2026443 kr25 kr (6%)
26. apr. 2026418 kr44 kr (10%)
19. apr. 2026462 kr10 kr (2%)
15. apr. 2026472 kr42 kr (8%)
26. mar. 2026514 kr19 kr (4%)
22. mar. 2026495 kr9 kr (2%)
21. mar. 2026504 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret