Gå til hovedindhold

Asus Expertwifi Ebg19p Kabelforbundet Router Gigabit Ethernet Hvid

ASUSNetværkEAN: 4711387094037
Pris fra 1.090 krtil 1.719 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 629 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 912 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Asus Expertwifi Ebg19p Kabelforbundet Router Gigabit Ethernet Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1090 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ExpertWiFi EBG19P Router Trådløs Kablet
1.090 kr
Til butik
ASUS ExpertWiFi EBG19P Router Trådløs Kablet billede

Produktinformation

ASUS ExpertWiFi EBG19P - Router 1GbE, Bluetooth 3.0 - WAN-porte: 3

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90IG08C0-MO3B00
EAN: 4711387094037
Varenr.: 1001866921
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ExpertWiFi - 3-WAN-Port - 1.8 GHz CPU - 512 MB RAM - Router
1.149 kr
Til butik
ASUS ExpertWiFi - 3-WAN-Port - 1.8 GHz CPU - 512 MB RAM - Router billede

Produktinformation

Højtydende router der giver sikker, fleksibel netværksforbindelse til hjem og små kontorer, designet til at håndtere flere tilsluttede enheder og tilbyder trafikprioritering, mesh-udvidelse og USB-dongle failover. Processor: 1.8 GHz Hukommelse: 512 MB WAN-porte: 3 Forbindelsesteknologi: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Bluetooth 3.0 Sikkerhed: ASUS AiProtection Pro, VPN-understøttelse, IPSec, OpenVPN, PPTP USB: USB 3.2 Gen 1, 3G/4G USB-dongle-understøttelse Sikrer stabil og sikker daglig netværksdrift med båndbreddeprioritering, mesh-skalerbarhed og USB-backupmuligheder, så flere enheder forbliver forbundne og beskyttede.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: 90IG08C0-MO3B00
EAN: 4711387094037
Varenr.: 3289675
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Expertwifi Ebg19p Kabelforbundet Router Gigabit Ethernet Hvid
-7%1.150 kr
Før 1.240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asus Expertwifi Ebg19p Kabelforbundet Router Gigabit Ethernet Hvid billede

Produktinformation

Gigabit Ethernet og otte LAN-porte leverer stabil kablet forbindelse Indbygget 5G og LTE med USB 3.2-understøttelse til mobil failover ARMv8 1,8 GHz CPU og 512 MB RAM holder routeropgaver responsive WireGuard-, OpenVPN- og IPSec-klient og -server understøtter sikre tunneler PoE-understøttelse, VLAN, QoS og trafikstyring gør netværkspolitikken enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Routere
Artikel nr.: 90IG08C0-MO3B00
EAN: 4711387094037
Varenr.: 5020038535
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS ExpertWiFi EBG19P router
1.195 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ExpertWiFi EBG19P Router Trådløs Kablet
1.339 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Router gigabit PoE+ 9‑port - ASUS EBG19P med VPN og mesh
1.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Router gigabit PoE+ 9‑port - ASUS EBG19P med VPN og mesh
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asus Expertwifi Ebg19p Kabelforbundet Router Gigabit Ethernet Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asus Expertwifi Ebg19p Kabelforbundet Router Gigabit Ethernet Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.090 kr1.090 krKøb
2Proshop DK1.149 kr1.149 krKøb
3Dustin DK1.150 kr1.236,25 krKøb
4Komplett DK1.195 kr1.195 krKøb
5Ultrashop1.339 kr1.339 krKøb
6Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
7Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Asus Expertwifi Ebg19p Kabelforbundet Router Gigabit Ethernet Hvid

PriceData har fulgt prisen på Asus Expertwifi Ebg19p Kabelforbundet Router Gigabit Ethernet Hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 912 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 1.195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.129 kr.

Den nuværende pris på 1.090 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Asus Expertwifi Ebg19p Kabelforbundet Router Gigabit Ethernet Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Asus Expertwifi Ebg19p Kabelforbundet Router Gigabit Ethernet Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.090 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.089 kr31 kr (3%)
27. maj 20261.058 kr122 kr (13%)
24. maj 2026936 kr2 kr (0%)
23. maj 2026934 kr2 kr (0%)
22. maj 2026936 kr178 kr (16%)
6. maj 20261.114 kr202 kr (22%)
23. apr. 2026912 kr260 kr (22%)
22. apr. 20261.172 kr23 kr (2%)
20. apr. 20261.195 kr22 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret