Gå til hovedindhold

ASUS ExpertWiFi EBG15 - 3-WAN Port - 4-Port switch - 1.8 GHz CPU - Router

ASUSBroer og routereEAN: 4711387094235
Pris fra 520 krtil 749 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 229 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 484 kr 14. mar.

Sammenlign priser på ASUS ExpertWiFi EBG15 - 3-WAN Port - 4-Port switch - 1.8 GHz CPU - Router og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 520 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ExpertWiFi EBG15 Router 4-port switch Kabling
520 kr
Til butik
ASUS ExpertWiFi EBG15 Router 4-port switch Kabling billede

Produktinformation

ASUS ExpertWiFi EBG15 - Router 4-port switch - 1GbE - WAN-porte: 3

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90IG08E0-MO3B00
EAN: 4711387094235
Varenr.: 1001664946
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Expertwifi Ebg15 Gigabit Vpn Router
624 kr
Til butik
Asus Expertwifi Ebg15 Gigabit Vpn Router billede

Produktinformation

Gigabit Ethernet-porte giver 10/100/1000 Mbps kablet LAN-forbindelse Indbygget ARM-processor med 512 MB RAM og 256 MB flash for stabil routing Omfattende VPN-understøttelse, inklusive WireGuard, OpenVPN, IPSec og PPTP USB 3.2-port, VLAN, QoS og firewall muliggør sikker og fleksibel netværkskontrol Webadministration, DHCP-server og Wake on LAN forenkler opsætning og drift...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Routere
Artikel nr.: 90IG08E0-MO3B00
EAN: 4711387094235
Varenr.: 5011339886
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ExpertWiFi EBG15 Router 4-port switch Kabling
669 kr
Til butik
ASUS ExpertWiFi EBG15 Router 4-port switch Kabling billede

Produktinformation

ASUS ExpertWiFi EBG15 Router med 4-port switch Kabling Få det optimale ud af dit netværk med ASUS ExpertWiFi EBG15 Router. Denne alsidige router er designet til både hjemme- og små erhvervsbehov og tilbyder en stabil og hurtig internetforbindelse. Den int...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Trådløse Routere
EAN: 4711387094235
Varenr.: 81472
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Router gigabit - ASUS ExpertWiFi EBG15, hvid
-13%719 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ExpertWiFi EBG15 - 3-WAN Port - 4-Port switch - 1.8 GHz CPU - Router
-4%728 kr
Før 760 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Router gigabit - ASUS ExpertWiFi EBG15, hvid
-13%739 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS Expert EBG15 router
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ExpertWiFi EBG15 - 3-WAN Port - 4-Port switch - 1.8 GHz CPU - Router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ExpertWiFi EBG15 - 3-WAN Port - 4-Port switch - 1.8 GHz CPU - Router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK520 kr520 krKøb
2Dustin DK624 kr710,25 krKøb
3Ultrashop669 kr669 krKøb
4Boligcenter DK719 kr719 krKøb
5Proshop DK728 kr767 krKøb
6Vivas DK739 kr818 krKøb
7Komplett DK749 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ExpertWiFi EBG15 - 3-WAN Port - 4-Port switch - 1.8 GHz CPU - Router

PriceData har fulgt prisen på ASUS ExpertWiFi EBG15 - 3-WAN Port - 4-Port switch - 1.8 GHz CPU - Router i 185 dage. Laveste pris i perioden er 475 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 780 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 556 kr.

Den nuværende pris på 520 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for ASUS ExpertWiFi EBG15 - 3-WAN Port - 4-Port switch - 1.8 GHz CPU - Router. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for ASUS ExpertWiFi EBG15 - 3-WAN Port - 4-Port switch - 1.8 GHz CPU - Router de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026520 kr4 kr (1%)
27. maj 2026516 kr3 kr (1%)
26. maj 2026519 kr1 kr (0%)
23. maj 2026520 kr4 kr (1%)
22. maj 2026516 kr4 kr (1%)
20. maj 2026512 kr3 kr (1%)
19. maj 2026515 kr4 kr (1%)
18. maj 2026519 kr1 kr (0%)
8. maj 2026520 kr4 kr (1%)
7. maj 2026516 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret