Gå til hovedindhold

ASUS ExpertCenter PN54 BBR321MNS1 - Barebone - Copilot+ PC - mini PC 1 x Ryzen 3 210 / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Radeon 740M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort

ASUSEAN: 4711636281119
Pris fra 2.955 krtil 3.249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 294 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.922 kr 28. maj

Sammenlign priser på ASUS ExpertCenter PN54 BBR321MNS1 - Barebone - Copilot+ PC - mini PC 1 x Ryzen 3 210 / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Radeon 740M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2955 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ExpertCenter PN54 BBR321MNS1 Mini PC Ryzen 3 210 0GB 0TB AMD Radeon 740M No-OS
2.955 kr
Til butik
ASUS ExpertCenter PN54 BBR321MNS1 Mini PC Ryzen 3 210 0GB 0TB AMD Radeon 740M No-OS billede

Produktinformation

ASUS ExpertCenter PN54 BBR321MNS1 - Barebone - Copilot+ PC - mini PC 1 x Ryzen 3 210 / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Radeon 740M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MR01D2-M000C0
EAN: 4711636281119
Varenr.: 1003891716
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ExpertCenter PN54-S1 - Barebone
2.966 kr
Til butik
ASUS ExpertCenter PN54-S1 - Barebone billede

Produktinformation

Mini PC barebone i ECO Black (uden logo) med AMD Ryzen™ 3 210-processor, integreret Radeon™ 700M Graphics, Wi‑Fi 7, Bluetooth® 5.4 og alsidig USB 4/USB 3.2-tilslutning. Kompakt PN54-BBR321MNS1 barebone-system bygget til fleksible opsætninger, med 2.5G Ethernet samt moderne skærmudgange, herunder HDMI 2.1 og dobbelte DisplayPort 1.4 til skarp understøttelse af eksterne skærme. AMD Ryzen™ 3 210-processor med integreret Radeon™ 700M Graphics Wi‑Fi 7 (Gig+) og Bluetooth® 5.4 trådløs tilslutning USB 4.0 Type‑C med DP1.4 og PD‑in-understøttelse HDMI 2.1 (op til 4K@60Hz) og 2 x DisplayPort 1.4 2.5G RJ45 LAN samt ekstra USB 3.2 Gen2- og USB 2.0-porte Designet til at levere stærk tilslutning og fleksibilitet til skærme i et pladsbesparende mini PC-format.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Stationaer Mini PC Barebone
Artikel nr.: 90MR01D2-M000C0
EAN: 4711636281119
Varenr.: 3450687
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ExpertCenter PN54 BBR321MNS1 - Barebone - Copilot+ PC - mini PC 1 x Ryzen 3 210 / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Radeon 740M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort
3.081 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Pn54 Ryzen 3 210 Barebone
3.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ExpertCenter PN54 BBR321MNS1 - Barebone - Copilot+ PC - mini PC 1 x Ryzen 3 210 / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Radeon 740M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ExpertCenter PN54 BBR321MNS1 - Barebone - Copilot+ PC - mini PC 1 x Ryzen 3 210 / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Radeon 740M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.955 kr2.955 krKøb
2Proshop DK2.966 kr2.966 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.081 kr3.081 krKøb
4Dustin DK3.249 kr3.335,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ExpertCenter PN54 BBR321MNS1 - Barebone - Copilot+ PC - mini PC 1 x Ryzen 3 210 / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Radeon 740M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS ExpertCenter PN54 BBR321MNS1 - Barebone - Copilot+ PC - mini PC 1 x Ryzen 3 210 / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Radeon 740M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort i 98 dage. Laveste pris i perioden er 2.922 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 3.340 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.071 kr.

Den nuværende pris på 2.955 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for ASUS ExpertCenter PN54 BBR321MNS1 - Barebone - Copilot+ PC - mini PC 1 x Ryzen 3 210 / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Radeon 740M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for ASUS ExpertCenter PN54 BBR321MNS1 - Barebone - Copilot+ PC - mini PC 1 x Ryzen 3 210 / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Radeon 740M - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.955 kr53 kr (2%)
31. maj 20263.008 kr9 kr (0%)
30. maj 20262.999 kr1 kr (0%)
29. maj 20263.000 kr78 kr (3%)
28. maj 20262.922 kr42 kr (1%)
27. maj 20262.964 kr9 kr (0%)
25. maj 20262.955 kr10 kr (0%)
24. maj 20262.965 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.966 kr43 kr (1%)
22. maj 20263.009 kr41 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret