Gå til hovedindhold

ASUS ExpertBook B9 B9403CVAR-PP1962XW 14" 150U 1TB Intel Graphics Windows 11 Pro

ASUSBærbare computereEAN: 4711636159999
Pris fra 9.999 krtil 22.719 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 12.720 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS ExpertBook B9 B9403CVAR-PP1962XW 14" 150U 1TB Intel Graphics Windows 11 Pro og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9999 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ExpertBook B9 OLED - 14" | Core 7 | 32GB | 1TB
-22%9.999 kr
Før 12.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS ExpertBook B9 OLED - 14" | Core 7 | 32GB | 1TB billede

Produktinformation

Intel Core 7 150U, 32GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 PRO, 14" (OLED 2880x1800 (2.8K) 120Hz), Wifi 6E (802.11a/b/g/n/ac/ax) + BT5.3 Tastaturlayout: Nordisk

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: B9403CVAR-PP1962XW
EAN: 4711636159999
Varenr.: 3438822
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Expertbook B9 Intel Core 7 32gb 1000gb 14 tommer
-0%21.086 kr
Før 21.086,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asus Expertbook B9 Intel Core 7 32gb 1000gb 14 tommer billede

Produktinformation

14" 16:10 OLED, 2880 x 1800 og VESA DisplayHDR True Black 600 120 Hz opdateringshastighed og 1 ms responstid giver jævne, responsive billeder 10-kernet Intel Core i7, 32 GB LPDDR5X og 1 TB PCIe 4.0 SSD til hurtig multitasking TPM 2.0, Windows Hello IR-kamera og privatlivslukker til sikker login Magnesium-litiumchassis på 950 g, WiFi 6E og dobbel Thunderbolt 4...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: B9403CVAR-PP1962XW
EAN: 4711636159999
Varenr.: 5020064892
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ExpertBook B9 B9403CVAR-PP1962XW 14" 150U 1TB Intel Graphics Windows 11 Pro
22.719 kr
Til butik
ASUS ExpertBook B9 B9403CVAR-PP1962XW 14" 150U 1TB Intel Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

ASUS ExpertBook B9 B9403CVAR-PP1962XW - Intel Core 7 - 150U / op til 5.4 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14" OLED 2880 x 1800 (WQXGA+) @ 120 Hz - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth, NFC - stjernesort - med 1 års ASUS ZenCare...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B9403CVAR-PP1962XW
EAN: 4711636159999
Varenr.: 1003631083

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ExpertBook B9 B9403CVAR-PP1962XW 14" 150U 1TB Intel Graphics Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ExpertBook B9 B9403CVAR-PP1962XW 14" 150U 1TB Intel Graphics Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK9.999 kr9.999 krKøb
2Dustin DK21.086 kr21.172,25 krKøb
3CompuMail DK22.719 kr22.719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ExpertBook B9 B9403CVAR-PP1962XW 14" 150U 1TB Intel Graphics Windows 11 Pro

PriceData har fulgt prisen på ASUS ExpertBook B9 B9403CVAR-PP1962XW 14" 150U 1TB Intel Graphics Windows 11 Pro i 180 dage. Laveste pris i perioden er 9.999 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 14.168 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12.741 kr.

Den nuværende pris på 9.999 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for ASUS ExpertBook B9 B9403CVAR-PP1962XW 14" 150U 1TB Intel Graphics Windows 11 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for ASUS ExpertBook B9 B9403CVAR-PP1962XW 14" 150U 1TB Intel Graphics Windows 11 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20269.999 kr2.900 kr (22%)
3. feb. 202612.899 kr400 kr (3%)
6. dec. 202512.499 kr1.639 kr (12%)
5. dec. 202514.138 kr30 kr (0%)
4. dec. 202514.168 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret