Gå til hovedindhold

ASUS A31 PLUS TG ARGB WHITE - Kabinet - Miditower - Hvid

ASUSComputerkomponenterEAN: 4711387808863
Pris fra 769 krtil 1.189 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 420 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 649 kr 20. maj

Sammenlign priser på ASUS A31 PLUS TG ARGB WHITE - Kabinet - Miditower - Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 769 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet ASUS A31 Plus TG ARGB White Midi Tower
-1%769 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PC kabinet ASUS A31 Plus TG ARGB White Midi Tower billede

Produktinformation

Stilrent PC kabinet med god plads og ARGBASUS A31 Plus TG ARGB White er et hvidt Midi Tower kabinet til dig, der vil bygge en elegant og ryddelig gamer- eller arbejds-pc. Den rummelige indretning understøtter ATX, micro ATX og Mini‑ITX bundkort og leveres med hærdet glas i siden, så dit build kan ses. Kabinettet har indbygget kabelhåndtering, støvfilter og adresserbar RGB-belysning, der giver et rent look og fleksibel stil.Byg uden kompromiserDer er plads til grafikkort op til 38 cm og CPU‑kølere op til 16,5 cm. Strømforsyninger kan være op til 20 cm. Lagring klares nemt med 2 × 3,5" og 3 × 2,5" drevbåse. Frontpanelet giver hurtig adgang til lydport, 2 × USB 3.2 Gen 1 Type‑A og 1 × USB 3.2 Gen 2x2 Type‑C.Klar til effektiv kølingKabinettet kommer med 1 × 120 mm bagventilator og 3 × 120 mm sideventilatorer for et balanceret airflow. Der er plads til op til tre topventilatorer (120/140 mm) og radiatorer i toppen på 120/140/240/280/360 mm samt 120 mm bagtil. Det giver fleksibilitet til både luft- og vandkøling.Formfaktor: Midi TowerFarve: HvidBundkort-understøttelse: ATX, micro ATX, Mini‑ITXMaks. GPU-længde: 38 cmMaks. CPU-kølerhøjde: 16,5 cmMaks. PSU-længde: 20 cmDrevpladser: 2 × 3,5", 3 × 2,5"Udvidelsespladser: 7Front I/O: 2 × USB 3.2 Gen 1 Type‑A, 1 × USB 3.2 Gen 2x2 Type‑C, kombineret hovedtelefon/mikrofonForudinstallerede blæsere: Bag: 1 × 120 mm, Side: 3 × 120 mmTop: op til 3 blæsere (120/140 mm)Radiatorstøtte: Top 120/140/240/280/360 mm, Bag 120 mmHærdet glas: JaKabelhåndtering og støvfilter: JaMål (H × B × D): 43,5 × 23,8 × 51,1 cmVægt: 9,1 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Asus
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 18.84g
EAN: 4711387808863
Varenr.: 1902191
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet ASUS A31 Plus TG ARGB White Midi Tower
-1%789 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PC kabinet ASUS A31 Plus TG ARGB White Midi Tower billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Asus
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 18.84g
EAN: 4711387808863
Varenr.: 1902191
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS A31 PLUS TG ARGB WHITE - Kabinet - Miditower - Hvid
812 kr
Til butik
ASUS A31 PLUS TG ARGB WHITE - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 200mm lang), front med 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 2 x 2.5"/3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 165 mm, max grafikkortlængde: 38 cm, medfølgende kabinetkølere: 1 x 120mm bag / 3 x 120mm side, front panel: tempered glass, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: 90DC00R3-B19000
EAN: 4711387808863
Varenr.: 3351807
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS A31 Plus Tower ATX Hvid
814 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS Case A31 PLUS WHITE TG ATX Kabinet - GEEKD.dk
821 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS A31 Plus Tower ATX Hvid
1.189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS A31 PLUS TG ARGB WHITE - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS A31 PLUS TG ARGB WHITE - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK769 kr769 krKøb
2Vivas DK789 kr1.028 krKøb
3Proshop DK812 kr851 krKøb
4CompuMail DK814 kr814 krKøb
5Geekd821 kr821 krKøb
6Ultrashop1.189 kr1.189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS A31 PLUS TG ARGB WHITE - Kabinet - Miditower - Hvid

PriceData har fulgt prisen på ASUS A31 PLUS TG ARGB WHITE - Kabinet - Miditower - Hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 649 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 972 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 757 kr.

Den nuværende pris på 769 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for ASUS A31 PLUS TG ARGB WHITE - Kabinet - Miditower - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for ASUS A31 PLUS TG ARGB WHITE - Kabinet - Miditower - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026769 kr112 kr (17%)
25. maj 2026657 kr1 kr (0%)
22. maj 2026658 kr9 kr (1%)
20. maj 2026649 kr108 kr (14%)
13. maj 2026757 kr10 kr (1%)
12. maj 2026747 kr1 kr (0%)
9. maj 2026748 kr1 kr (0%)
8. maj 2026749 kr1 kr (0%)
7. maj 2026750 kr1 kr (0%)
6. maj 2026749 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret