Gå til hovedindhold

ASUS A23 PLUS Tempered Glass ARGB mATX Case - Black Kabinet - GEEKD.dk

ASUSComputerkomponenterEAN: 4711387701133
Pris fra 610 krtil 999 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 389 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 555 kr 24. maj

Sammenlign priser på ASUS A23 PLUS Tempered Glass ARGB mATX Case - Black Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 610 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS A23 PLUS TG ARGB BLACK - Kabinet - Miditower - Sort
610 kr
Til butik
ASUS A23 PLUS TG ARGB BLACK - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Minitower, Micro-ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 210mm lang), front med 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 1 x 2.5" / 2 x 2.5"/3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 165 mm, max grafikkortlængde: 38 cm, medfølgende kabinetkølere: 3 x 120mm front / 1 x 120mm bag, front panel: tempered glass, side vindue: tempered glass,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: 90DC00K0-B19010
EAN: 4711387701133
Varenr.: 3304126
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS A23 PLUS Tempered Glass ARGB mATX Case - Black Kabinet - GEEKD.dk
619 kr
Til butik
ASUS A23 PLUS Tempered Glass ARGB mATX Case - Black Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

ASUS A23 PLUS TG ARGB BLACK Sort ASUS A23 PLUS TG ARGB BLACK. Type: PC, Produktfarve: Sort, Understøttet motherboard, formfaktorer: micro ATX, Mini-ITX. Frontventiler installeret: 3x 120 mm, Understøttede diametre for frontventilatorer: 120,140 mm, Bagers...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4711387701133
Varenr.: 51247742648656
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS A23 PLUS Tower Micro ATX Sort
633 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS A23 Plus TG ARGB - Micro Tower kabinet, sort
959 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS A23 Plus TG ARGB - Micro Tower kabinet, sort
979 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS A23 PLUS Tower Micro ATX Sort
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS A23 PLUS Tempered Glass ARGB mATX Case - Black Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS A23 PLUS Tempered Glass ARGB mATX Case - Black Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK610 kr649 krKøb
2Geekd619 kr619 krKøb
3CompuMail DK633 kr633 krKøb
4Boligcenter DK959 kr959 krKøb
5Vivas DK979 kr1.168 krKøb
6Ultrashop999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS A23 PLUS Tempered Glass ARGB mATX Case - Black Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS A23 PLUS Tempered Glass ARGB mATX Case - Black Kabinet - GEEKD.dk i 157 dage. Laveste pris i perioden er 555 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 710 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 599 kr.

Den nuværende pris på 610 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for ASUS A23 PLUS Tempered Glass ARGB mATX Case - Black Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for ASUS A23 PLUS Tempered Glass ARGB mATX Case - Black Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026610 kr12 kr (2%)
29. maj 2026598 kr28 kr (5%)
26. maj 2026570 kr15 kr (3%)
24. maj 2026555 kr15 kr (3%)
15. maj 2026570 kr10 kr (2%)
14. maj 2026560 kr36 kr (6%)
13. maj 2026596 kr6 kr (1%)
12. maj 2026602 kr5 kr (1%)
6. maj 2026607 kr31 kr (5%)
22. apr. 2026576 kr43 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret