Gå til hovedindhold

ASRock Pro White 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm

ASRockEAN: 4711581493544
Pris fra 498 krtil 639 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 141 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 479 kr 7. maj

Sammenlign priser på ASRock Pro White 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 498 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Asrock Pro 360 ARGB kølesystem 1-pack Hvid 120 mm
498 kr
Til butik
Asrock Pro 360 ARGB kølesystem 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

Asrock Pro 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: AM4, LGA1700, AM5, Socket, LGA1851) - kobber - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-APRA36-WAAGA6
EAN: 4711581493544
Varenr.: 1003883088
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock Pro White 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm
539 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASRock Pro White 360 ARGB AIO væskekøler - 360 mm, hvid
-39%599 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASRock Pro White 360 ARGB AIO væskekøler - 360 mm, hvid
-38%619 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock Pro White 360 ARGB - processor liquid cooling system - CPU Vandkøling
625 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Asrock Pro 360 ARGB kølesystem 1-pack Hvid 120 mm
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Pro White 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Pro White 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK498 kr498 krKøb
2CS MEGASTORE DK539 kr578 krKøb
3Boligcenter DK599 kr599 krKøb
4Vivas DK619 kr688 krKøb
5Proshop DK625 kr664 krKøb
6Ultrashop639 kr639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock Pro White 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm

PriceData har fulgt prisen på ASRock Pro White 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm i 124 dage. Laveste pris i perioden er 479 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 763 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 584 kr.

Den nuværende pris på 498 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for ASRock Pro White 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for ASRock Pro White 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026498 kr93 kr (16%)
29. maj 2026591 kr3 kr (1%)
28. maj 2026594 kr1 kr (0%)
27. maj 2026595 kr5 kr (1%)
26. maj 2026590 kr9 kr (2%)
25. maj 2026599 kr4 kr (1%)
24. maj 2026603 kr3 kr (0%)
23. maj 2026606 kr4 kr (1%)
22. maj 2026610 kr4 kr (1%)
21. maj 2026614 kr35 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret