Gå til hovedindhold

ASRock H610M-HDV/M.2 D5 Gen5 - micro ATX bundkort til Intel LGA1700

ASRockEAN: 4711581492431
Pris fra 402 krtil 669 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 267 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASRock H610M-HDV/M.2 D5 Gen5 - micro ATX bundkort til Intel LGA1700 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 402 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASRock H610M-HDV/M.2 D5 Gen5 mATX LGA1700
402 kr
Til butik
ASRock H610M-HDV/M.2 D5 Gen5 mATX LGA1700 billede

Produktinformation

ASRock H610M-HDV/M.2 D5 Gen5 - mATX - Socket LGA1700 - 2x DDR5 slots - HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, VGA - Realtek 8111H Gigabit Lan

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-MXBTU0-A0UAYZ
EAN: 4711581492431
Varenr.: 1003891689
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock H610M-HDV/M.2 D5 GEN5 1700 mATX HDMI/DP/D-Sub DDR5
436 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASRock H610M-HDV/M.2 D5 Gen5 mATX bundkort - LGA1700
-23%489 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASRock H610M-HDV/M.2 D5 Gen5 mATX LGA1700
519 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASRock H610M-HDV/M.2 D5 Gen5 - micro ATX bundkort til Intel LGA1700
-4%669 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock H610M-HDV/M.2 D5 Gen5 - micro ATX bundkort til Intel LGA1700 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock H610M-HDV/M.2 D5 Gen5 - micro ATX bundkort til Intel LGA1700 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK402 kr402 krKøb
2CS MEGASTORE DK436 kr475 krKøb
3Boligcenter DK489 kr489 krKøb
4Ultrashop519 kr519 krKøb
5Vivas DK669 kr748 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock H610M-HDV/M.2 D5 Gen5 - micro ATX bundkort til Intel LGA1700

PriceData har fulgt prisen på ASRock H610M-HDV/M.2 D5 Gen5 - micro ATX bundkort til Intel LGA1700 i 104 dage. Laveste pris i perioden er 402 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 447 kr.

Den nuværende pris på 402 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for ASRock H610M-HDV/M.2 D5 Gen5 - micro ATX bundkort til Intel LGA1700. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for ASRock H610M-HDV/M.2 D5 Gen5 - micro ATX bundkort til Intel LGA1700 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026402 kr8 kr (2%)
20. maj 2026410 kr9 kr (2%)
13. maj 2026419 kr9 kr (2%)
6. maj 2026428 kr9 kr (2%)
28. apr. 2026437 kr35 kr (7%)
22. apr. 2026472 kr35 kr (8%)
18. apr. 2026437 kr20 kr (4%)
25. mar. 2026457 kr40 kr (8%)
18. mar. 2026497 kr12 kr (2%)
18. feb. 2026509 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret