Gå til hovedindhold

ASRock B450 Pro4 R2.0 Bundkort - AMD B450 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - ATX

ASRockBundkortEAN: 4710483932786
Pris fra 571 krtil 739 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 168 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 550 kr 4. mar.

Sammenlign priser på ASRock B450 Pro4 R2.0 Bundkort - AMD B450 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - ATX og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 571 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASRock B450 Pro4 R2.0 ATX AM4 AMD B450
571 kr
Til butik
ASRock B450 Pro4 R2.0 ATX AM4 AMD B450 billede

Produktinformation

ASRock B450 Pro4 R2.0 - Bundkort - ATX - Socket AM4 - AMD B450 Chipset - USB-C Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-MXBEE0-A0UAYZ
EAN: 4710483932786
Varenr.: 998434639
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock B450 Pro4 R2.0 Bundkort - AMD B450 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - ATX
574 kr
Til butik
ASRock B450 Pro4 R2.0 Bundkort - AMD B450 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - ATX billede

Produktinformation

Bundkort, ATX, AMD AM4 Socket, AMD B450, 2 x PCI-Express 3.0 x16, Dual DDR4-3200 - 4 x DIMM slots, 6 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 3.0 (2230 / 2242 / 2260 / 2280 /22110), USB 3.2 Gen 1 & 2 Type A & USB 3.2 Gen 2 Type C & USB 2.0 Type A, D-Sub / DisplayPort 1.2 / HDMI 1.4 (understøtter 4K), Realtek 8111H Gigabit LAN, AMD Vega Graphics understøttelse (CPU påkrævet), Realtek ALC892/897 HD Audio (8-kanaler), understøtter CrossFireX - ASRock Polychrome Sync...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B450 PRO4 R2.0
EAN: 4710483932786
Varenr.: 2958631
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASRock B450 Pro4 R2.0 ATX AM4 AMD B450
739 kr
Til butik
ASRock B450 Pro4 R2.0 ATX AM4 AMD B450 billede

Produktinformation

ASRock B450 Pro4 R2.0 ATX AM4 AMD B450 Opgrader dit setup med ASRock B450 Pro4 R2.0, en kraftfuld og pålidelig ATX bundkort designet til AMD AM4-processorer. Med support til de nyeste Ryzen CPU’er, tilbyder dette bundkort imponerende ydeevne og sta

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
EAN: 4710483932786
Varenr.: 59298

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B450 Pro4 R2.0 Bundkort - AMD B450 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B450 Pro4 R2.0 Bundkort - AMD B450 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK571 kr571 krKøb
2Proshop DK574 kr613 krKøb
3Ultrashop739 kr739 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock B450 Pro4 R2.0 Bundkort - AMD B450 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - ATX

PriceData har fulgt prisen på ASRock B450 Pro4 R2.0 Bundkort - AMD B450 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - ATX i 164 dage. Laveste pris i perioden er 541 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 608 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 562 kr.

Den nuværende pris på 571 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASRock B450 Pro4 R2.0 Bundkort - AMD B450 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASRock B450 Pro4 R2.0 Bundkort - AMD B450 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026571 kr9 kr (2%)
9. maj 2026562 kr1 kr (0%)
8. maj 2026563 kr8 kr (1%)
7. maj 2026571 kr8 kr (1%)
6. maj 2026563 kr5 kr (1%)
5. maj 2026568 kr1 kr (0%)
4. maj 2026567 kr2 kr (0%)
2. maj 2026565 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026564 kr2 kr (0%)
29. apr. 2026562 kr12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret