Gå til hovedindhold

As I Am Jamaican Black Castor Oil Conditioner 355ml

As I AmShampoo og balsamEAN: 0858380035361
Pris fra 111 krtil 125 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (11% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på As I Am Jamaican Black Castor Oil Conditioner 355ml og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
As I Am Jamaican Black Castor Oil Conditioner 355ml
-30%111 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
As I Am Jamaican Black Castor Oil Conditioner 355ml billede

Produktinformation

Balsam med jamaicansk ricinusolie, der styrker og fugter krøllet hår, perfekt til at reparere tørt og skrøbeligt hår uden at tynge det.

Produktspecifikationer

Mærke: As I Am
Kategori: Balsam
Artikel nr.: 759030
EAN: 0858380035361
Varenr.: 3314162
Gå til Worldmart
TrustScore 5 ud af 54,6
As I Am Restore & Repair Conditioner 355 ml
125 kr
Til butik
As I Am Restore & Repair Conditioner 355 ml billede

Produktinformation

As I Am Restore & Repair Conditioner er en intensiv balsam, som er udviklet til at genskabe og styrke skadet, tørt eller kruset hår. Balsammen er beriget med Jamaican Black Castor Oil, som er kendt for sine intensivt fugtgivende og reparerende egenskaber.

Produktspecifikationer

Kategori: Pleje & Skønhed
EAN: 0858380035361
Varenr.: 90388

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad As I Am Jamaican Black Castor Oil Conditioner 355ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad As I Am Jamaican Black Castor Oil Conditioner 355ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK111 kr111 krKøb
2Worldmart125 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for As I Am Jamaican Black Castor Oil Conditioner 355ml

PriceData har fulgt prisen på As I Am Jamaican Black Castor Oil Conditioner 355ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 111 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for As I Am Jamaican Black Castor Oil Conditioner 355ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for As I Am Jamaican Black Castor Oil Conditioner 355ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026111 kr14 kr (11%)
14. apr. 2026125 kr34 kr (21%)
13. apr. 2026159 kr34 kr (27%)
28. mar. 2026125 kr34 kr (21%)
27. mar. 2026159 kr34 kr (27%)
26. mar. 2026125 kr34 kr (21%)
24. mar. 2026159 kr34 kr (27%)
12. mar. 2026125 kr6 kr (5%)
25. feb. 2026119 kr6 kr (5%)
17. feb. 2026125 kr34 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret