Gå til hovedindhold

Design for the people Artist bordlampe sort DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm

Design for the peopleLamperEAN: 5704924024023
Pris fra 1.062 krtil 1.110 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 48 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 940 kr 1. maj

Sammenlign priser på Artist bordlampe sort DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1062 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Artist bordlampe LED, sort
-29%1.062 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Artist bordlampe LED, sort billede

Produktinformation

Design for the people Artist bordlampe LED, sort - designet af Bønnelycke MDD Bordlampen Artist har et skulpturelt og minimalistisk design inspireret af bækkenet til et trommesæt. Skærmen er vipbar og giver et blødt og diffust lys. Med det tidløse design...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Design For The People
Farve: Sort
EAN: 5704924024023
Varenr.: 2520035003
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dftp Artist bordlampe, sort
1.079 kr
Til butik
Dftp Artist bordlampe, sort billede

Produktinformation

Bordlampe med skulpturelt formsprog - Inspireret af musikkens verden Artist bordlampe fra Design For The People er udformet med udgangspunkt i musikkens verden - en skulpturel fortolkning af et trommesæts bækken. Den bløde skærm, i kombination med den kar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lampetyper
Farve: Sort
EAN: 5704924024023
Varenr.: 4244024026
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Artist bordlampe sort DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm
-26%1.110 kr
Før 1.500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Artist bordlampe sort DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm billede

Produktinformation

Artist bordlampen i sort fra DFTP er et elegant supplement til dit hjem, der kombinerer moderne design med funktionalitet. Denne bordlampe fra Design For The People imponerer med sin enkle form og stilfulde udtryk. Inspireret af musikverdenen minder lampens design om en trommeskive og giver den et unikt og kunstnerisk touch. Lampen er fremstillet af holdbare materialer som metal og plast, der sikrer en lang levetid og en robust konstruktion. Den sorte farve gør den alsidig og nem at integrere i forskellige indretningsstilarter, fra minimalistisk til industriel. Med en højde på 41,0 cm og en dybde på 30,5 cm passer den perfekt på skrivebordet, natbordet eller i stuen, hvor den kan skabe en hyggelig atmosfære og give et behageligt lys til læsning eller arbejde. Bring stil ind i dit hjem med denne prisvindende bordlampe, der er en fremtidig klassiker.

Produktspecifikationer

Kategori: Bordlamper
Materiale: Metal
Artikel nr.: 2520035003
EAN: 5704924024023
Varenr.: 70039405

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Artist bordlampe sort DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Artist bordlampe sort DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.062 kr1.062 krKøb
2LampeGuru.dk1.079 kr1.079 krKøb
3Lampemesteren DK1.110 kr1.110 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Artist bordlampe sort DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm

PriceData har fulgt prisen på Artist bordlampe sort DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm i 167 dage. Laveste pris i perioden er 875 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 1.110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.013 kr.

Den nuværende pris på 1.062 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Artist bordlampe sort DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Artist bordlampe sort DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.062 kr82 kr (8%)
1. jun. 2026980 kr99 kr (9%)
30. maj 20261.079 kr99 kr (10%)
24. maj 2026980 kr69 kr (7%)
23. maj 20261.049 kr95 kr (10%)
19. maj 2026954 kr95 kr (9%)
17. maj 20261.049 kr95 kr (10%)
13. maj 2026954 kr125 kr (12%)
2. maj 20261.079 kr139 kr (15%)
1. maj 2026940 kr139 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret