Gå til hovedindhold

TV-vogn med beslag ART S-12, 32-70" VESA 600×400, 45 kg, sort

ARTTv- og skærmbeslagEAN: 5906721172741
Pris fra 848 krtil 1.890 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.042 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 838 kr 18. mar.

Sammenlign priser på TV-vogn med beslag ART S-12, 32-70" VESA 600×400, 45 kg, sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 848 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ART S-12 Vogn med hjul Fladt panel 32"-70"
848 kr
Til butik
ART S-12 Vogn med hjul Fladt panel 32"-70" billede

Produktinformation

ART S-12 - Vogn med hjul - for fladt panel - stål - skærmstørrelse: 32"-70" - monteringsgrænseflade: 600 x 400 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Art
Artikel nr.: STO S-12
EAN: 5906721172741
Varenr.: 1002582449
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV-vogn med beslag ART S-12, 32-70" VESA 600×400, 45 kg, sort
-1%879 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-vogn med beslag ART S-12, 32-70" VESA 600×400, 45 kg, sort billede

Produktinformation

Stabil TV-vogn til fleksible præsentationerART S-12 er en mobil TV-vogn med justerbart hæld, der gør det nemt at flytte dit display mellem mødelokaler, klasseværelser og events. Den fristående løsning passer til skærme på 32–70" og klarer op til 45 kg. Den sorte stålkonstruktion giver et professionelt udtryk og solid stabilitet, mens hjulene gør transporten let.Praktiske detaljer i hverdagenVognen har VESA-kompatibilitet op til 600 × 400 mm og understøtter også mindre standarder fra 100 × 100 mm. Tilt-funktionen hjælper med at optimere visningsvinklen, og den assisterede højdejustering gør det enkelt at få skærmen i den rigtige højde til publikum. Medfølgende skruer og ophængshul gør monteringen ligetil.Anbefalet brug: TVMontering: FriståendeSkærmstørrelser: 32–70" (81,3–177,8 cm)Maks. belastning: 45 kgVESA: 100 × 100 til 600 × 400 mmJusterbar hældning: JaAssisteret højdejustering: JaHjul: JaMateriale: StålFarve: SortHøjde: 203,5 cmBredde: 80 cmMedfølger: Skruer...

Produktspecifikationer

Mærke: ART
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 17g
EAN: 5906721172741
Varenr.: 1888293
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV-vogn med beslag ART S-12, 32-70" VESA 600×400, 45 kg, sort
-1%899 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-vogn med beslag ART S-12, 32-70" VESA 600×400, 45 kg, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ART
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 17g
EAN: 5906721172741
Varenr.: 1888293
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ART S-12 - Maks 45 kg - Maks størrelse 70"
1.890 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TV-vogn med beslag ART S-12, 32-70" VESA 600×400, 45 kg, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TV-vogn med beslag ART S-12, 32-70" VESA 600×400, 45 kg, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK848 kr848 krKøb
2Boligcenter DK879 kr879 krKøb
3Vivas DK899 kr1.088 krKøb
4Proshop DK1.890 kr1.890 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TV-vogn med beslag ART S-12, 32-70" VESA 600×400, 45 kg, sort

PriceData har fulgt prisen på TV-vogn med beslag ART S-12, 32-70" VESA 600×400, 45 kg, sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 829 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 4.233 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.538 kr.

Den nuværende pris på 848 kr er 45% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for TV-vogn med beslag ART S-12, 32-70" VESA 600×400, 45 kg, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for TV-vogn med beslag ART S-12, 32-70" VESA 600×400, 45 kg, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026848 kr1 kr (0%)
31. maj 2026849 kr1 kr (0%)
30. maj 2026848 kr1 kr (0%)
29. maj 2026847 kr1 kr (0%)
28. maj 2026848 kr31 kr (4%)
27. maj 2026879 kr20 kr (2%)
26. maj 2026899 kr20 kr (2%)
10. maj 2026879 kr10 kr (1%)
8. maj 2026889 kr10 kr (1%)
7. maj 2026879 kr37 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret